Blog založen 9.2.2013
Design by Matty

Rexův příběh 2.díl Rexův nový domov!!!

30. března 2013 v 15:26 | Davčas (David G.) |  Komixy

V minulém díle jste viděli:

Když už byl před domem nasával vůni pečeného kuřete a snažil se dostat dovnitř domu ale zjistil že jsou dveře zamčené a tak si lehl před vstupní dveře kde byla už střecha domu sice nebyl úplně v teple ale i přes to, to bylo lepší než ležet mokrý v dešti a ležet na kluzkém a mokrém chodníku, Rex vůbec neváhal a šel si zdřímnout pod střechu domu.
Rexovy se zdálo o tom jak leží na luxusním měkkém gauči vedle něj byly sněhově bílé polštářky.

Když se Rex probudil a už bylo šest hodin ráno bylo mu docela teplo díky hřejícímu sluníčku hned po ránu, a přitom si užíval těch příjemných zvuků kolem (tedy pokud nepočítal skučení těch bezdomovců co byly pár centimetrů od něj) jenže by si to užíval víc kdyby mu tolik nekručelo v břiše, v hlavě si Rex říkal: ajajaj to kručení zdřejmě neznamená nic dobrého, mmmmmmmm mňam jestli pak v tom domě ještě mají to jídlo co včera???
Lidé z toho domu byly Ema a Josh a ti právě vztaly a Ema se Joche hned zeptala: Ema: Joshi neslyšel si včera včer za našimi vztupními dveřmi nějaké kňučení??? Josh: Né miláčku nic jsem neslyšel to máš asi halucinace, a to není poprvé,víš přece jak jsi tenkrát o jedné staré paní říkala že je čarodějnice??? Ema: jo. Josh: ale nebyla přece měla jen velké bradavice na nose a měla zlomenou invalidní hůl takže to vypadalo jako kouzelnická hůlka!!! Ema: no jo ale tohle bylo doopravdy, no tak já se tam jdu podívat třeba je tam nějaké zvíře nebo člověk a je ta věc je třeba zraněná nebo potřebuje naší pomoc! A tak šla Ema dolů aby konečně vyřešila tu velkou záhadu kdo je za těmi zpropadenými dveřmi.
Když se Ema oblékla a šla dolů otevřít dveře, byla trochu ustrašená aby tam nebyl nakonec nějaký úchylák, Ema došla ze schodů až ke vztupním dveřím, a když dveře otevřela uviděla menšího psa jak leží u schodů a řekla:
Ema: jůůůůů ty jseš ale roztomilej, ahaa tak ty jsi nám tu včera večer tak kňučel pojď jem já tě hezky vyčešu vždyť jsi špinavý a rozcuchaný, tak a je to no, pojď půjdeme dovnitř jo!
Když Ema s Rexem vešli dovnitř tak byl Rex naprosto v rozpacích Rex: jéééééééé to je nádhera je to tu tak útulné prosííííím prosíííííím ať si mě nechají! Ema: Joshi pojď sem dolů chci ti něco ukázat!
Josh: tak ty jsi mluvila pravdu, takže za těmi dveřmi byl tenhle pejsek??? Ema: jo necháme si ho prosííííííííííííííím prosíííííííím!!! Josh:mmmmmmmmmmmmm. Ema: noooooooooo??? Josh: no dobře tak si ho necháme. Ema: No jo ale jak mu budeme říkat??? Josh: mmmmmm, tak co třeba Ruprd??? Ema: né to né to je divný Ruprd co si uprd zkus nějaké jiné!!! Josh: a co Loužíčka???Ema: né to taky né to je zase jako by to byl nějaký pes co nám pořád čůrá na podlahu! Ema: áááááá už to mám bude se jmenovat Rex! Josh: jooo to by jsme mu měli dát hodí se to k němu! Rex: no sláva už jsem myslel že budou říkat všechny psí jména no to bych tady stál hodně dlouho!! Josh: ale ještě mu musíme koupit hračky misku a takové! Ema: mmmmm myslím že v kumbálku ještě jsou věci po babiččinném psovi, prosím zajdeš tam musím přivítat našeho nového člena rodiny. Josh: dobře zajdu proto!
Rex sice nevipadal nadšeně ale věřte že byl, připadá vám smutný protože si něco říká v hlavě: zdá se že to je můj nový začátek už se těším na to co všechno s mími páníčky zažiji a doufám že už se na ulici nikdy nevrátím!!!
Ema:Vítej do naší rodiny.
Když už obímání skončilo uviděl Rex

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!!!

OMLOUVÁME SE ŽE DÁVÁME NA BLOG TENTO KOMIX AŽ TEĎ VYSKYTLI SE TOTIŽ TECHNICKÉ POTÍŽE!!!

FOTKY NAFOTIL: DAVČAS

NAPSAL A VYMYSLEL: DAVČAS

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Katee Katee | Web | 30. března 2013 v 18:24 | Reagovat

Jsem ráda, že už má Rex domov :) A "Ruprd co si uprd" bylo nejlepší xD

2 Davčas Glac Davčas Glac | 30. března 2013 v 18:59 | Reagovat

tak díky že se ti líbí :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama