Blog založen 9.2.2013
Design by Matty

Rexův příběh 3.díl pár švábů a návštěva parku

30. března 2013 v 23:08 | Davčas (David G.) |  Komixy

V minulém díle jste viděli:

Rex sice nevipadal nadšeně ale věřte že byl, připadá vám smutný protože si něco říká v hlavě: zdá se že to je můj nový začátek už se těším na to co všechno s mími páníčky zažiji a doufám že už se na ulici nikdy nevrátím!!!
Ema:Vítej do naší rodiny.
Když už obímání skončilo uviděl Rex

Když už obímání skončilo uviděl Rex se zděšeným pohledem odporná stvoření a tím byly hnusní švábi.
Rex: fuj tak s tímhle mám bydlet to se radši vrátím na tu ulici, snad to nejsou blechy protože já blechy měl a nebyl to žádnej med ježtě mě to tady večer bude ohryzávat no tak to v žádném případě vypadněte vy smradi malí tady bydlet nebudete!!! Ema si všimla Rexovo štěkání a tak si všimla aji samotných švábů a řekla:
Ema: Joshi myslím že by jsme měli zavolat deratizéra!!! Josh: myslíš!? Ema: hned zítra mu zavolám.
Ema: Joshi nevezmeme Rexe do parku ať se vyvenčí a navíc my to taky potřebujeme. Josh: potřebujeme se vyvenčit??? Ema: né myslím že bychom potřebovali čistý vzduch. Josh: tak jo dobrý nápad.
A tak šli do parku a když už stáli u té fontánky ve tvaru kosti dívali všude kolem a nezahlédli nikoho takže v parku bylo mrtvo ale Joshovi ani Emě ani Rexovi to nevadilo alespoň v tom parku nikdo nekráká ani nevříská a nekřičí. Emu napadlo že není úplně k zahození kdyby Rexe naučila pár povelů.
Ema: Rexi sedni! Rex vůbec nereágoval jen mrkl očima Ema: Rexi sééédni! Rex opět nic neudělal Ema: Rexi sedni vidíš takhle si sedneš, Rexi dolůů si sedneš na zem chápeš???
Rex tentokrát udělal jen jedno, Rex se zmateně podíval na Emu a Emě jen tak přišlo že si rex říká: cooooooo ona je snad úplně blbá nebo co jenže pak jí ta myšlenka rychle opustila, a protože Rexovi chce dát Ema ještě čas tak si s Rexem chce vyzkoušet jestli umí aportovat
Když Ema našla a pak zvedla klacek, Rex okamžitě reagoval a zdálo se že ten pes to už opravdu zná, když to Emě došlo napřáhla ruku a hodila klacek.
Ema sotva klacek hodila a Rex už se rozběhl jako by byl na závodech.
Rex se rozbíhal to zase klacek se zachvíli měl dotknout země.
Rex běžel co nejvíc mohl,, a nemohl spustit ten klacek ze svích očí.
Rex klacek už konečně chytil, zpátky ho nedonesl protože už ho to nebavilo a chtěl se tady trochu porozhlédnout.
Rex se na tu fontánku ve tvaru kosti upřeně díval jako by do ní chtěl skočit.
Ema: doufám že si nemyslím na co teď myslí Rex!? Josh: a co si myslíš že si Rex myslí? Ema: to že chce skočit do té fontány ve které psi plavat nesmí!!! Josh: mmmmm to nevím těžko říct.
když Ema uviděla jak Rex skáče do vody hned na něj

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

FOTKY NAFOTIL: DAVČAS

NAPSAL A VYMYSLEL: DAVČAS

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama