Blog založen 9.2.2013
Design by Matty

Květen 2013

Mattyho báseň - Jak vznikl svět?

31. května 2013 v 18:06 | Matty
Ahoj! Napsal jsem divnou báseň, ale snad se vám bude líbit. Na boha nevěřím! To říkám předem, aby se do mě nikdo nenavážel. Každý ví že svět vznikl pomocý velkého třesku. No nevím to jistě ale seriál Teorie Velkého Třesku mám moc rád XD XD. Tak já už nebudu kecat a můžete si přečíst tu báseň. Do komentáře mi napište co na ní říkáte... SLUŠNĚ!!!

------------------------------------------------------------------

Název : Jak vznikl svět?
Autor : Matty

Jednou se bůh koukl divným pohledem,
až z toho vznikla jakási zem.
Poslal tam Adama a Evu,
a dodal ať mu přinesou láhev medu.

Jak přistáli na zem,
měli se tam krásně.
Málem zdechli mrazem,
tak skládali básně.

Byla tam špína a bláto,
a tak drhly kachličky.
Našli také zlato,
tak skládali písničky.

Potom Eva rodila,
parchanta porodila.
Ten vynalezl krém,
a tak vznikla naše zem.

BTW. Ten konec nedává smysl! XD XD

NEKOPÍÍÍÍÍÍÍROVAT!!!


Odhalení?

31. května 2013 v 15:20 | Viiki
Mám odhalit svojí tvář? Ano? Ne? Pište!
- PŘESOUVÁ SE!!! ODHALÍME SE NĚKDY JINDY, VŠICHNI NA JEDNOU, TAK VYČKEJTE!!! :))-
Odhalení přesouvám sem!! Ale komentáře pište sem! xD


Příběh : I wanna be a Star 4.díl - Talentovky :P

31. května 2013 v 13:32 | Matty |  Komixy
Po dlouhé době přidávám 4 díl mého příběhu "I wanna be a Star" tak doufám že se vám bude díl líbit :))

Set Downů - Oblečení

31. května 2013 v 12:45 | Matty |  Downloady
Ahoj! Našel jsem pro vás pár downů, tak snad se někomu líbí a stáhne si je :) Zatím ahoooj! Btw. Musíte být přihlášeni na thesimsresource.com!!!

1, Super plavky
(Pro stáhnutí klikni na obrázek)

2, Šatky pro medelky


3, Sexy šatky pro vesnické babky XD

4, Společenské třpitivé šaty

Více downů příště...

Video od Defi - Udolí draků...

31. května 2013 v 12:28 | Simsnewsteam
Ahoj! Rozhodujete se jestly si chcete koupit nové město Údolí draků, nebo si ho chcete aspoň prohlédnout? Tak se koukněte na nové video od Defi. Defi vás provede novým městem a ukáže vám co v této sadě přibilo. Tak se koukněte!
PART 2 - jěště nenatočila...


Nový komix! ''Ségra na zabití''

30. května 2013 v 19:59 | Viiki |  Komixy
Ahooj, začala jsem hrát za novou rodinku, která měla být původně na Gameplay ale rozhodla jsem se že udělám komix..

Úvodka:


O čem komix bude?
Bude o dvou holek které namají matku.. Ale mají otce který je na Floridě ale jak holky..--.. přijede! ( Nechci vám to prozradit!) - Aliee je 16 let.. Megie je 22.. Holky se nemají zrovna v lásce a tak se dost pohádají... Skončí to docela špatně!

Kdo tam bude vystupovat?
Aliee, Megie, táta P.J. ..

Kdy komix začne?
Až skončí Ztracené dítě.. Předpokládám že ZTRACENÉ DÍTĚ bude mít 8 částí a poté začnu se Ségrou na zabití


Upravené fotky : Stáří fotek...

30. května 2013 v 18:28 | Matty |  Fotky z The Sims
Ahooj! Jak všichni víte, tak všechno stárne. Stárne nábytek,život,styl,fotky...atd. A na takové téma jsem se zaměřil při upravování fotek. Upravil jsem fotky tak aby vipadaly staré, tak doufám že se vám budou líbit (P.S. Napište do komentáře)

Cheaty do The Sims 2

30. května 2013 v 18:06 | Simsnewsteam |  Cheaty
Základní cheaty
Přesný zápis cheatu:Význam:
KachingPřidá 1 000 §
MotherlodePřidá 50 000 §
MoveObjects [on/off]Můžete pohybovat s objekty, u kterých to jinak není možné.
Aging [on/off]Zapne/vypne stárnutí.
StretchSkeleton [číslo]Velikost Sima (2.0 dvojitá velikost, 0.5 poloviční).
intProp maxNumOfVisitingSims [číslo]Počet Simů, které můžete pozvat na párty. Používejte v náhledu na sousedství.
boolProp snapObjectsToGrid [true/false]Objekty je možné umístit mimo ukotvenou síť.
boolprop constrainFloorElevation [true/false]Zvedne/sníží zem i s objekty nebo stavbou.
boolProp simShadows [true/false]Zapne/vypne stíny Simů.
intProp censorGridSize [0 - 8]0 = úplné odstranění cenzurních čtverečků.
8 = standardní cenzura.
POZOR - V NIGHTLIFE NEFUNKČNÍ!
boolProp displayPaths [true/false]True = uvidíte cestu, kam kráčí váš Sim.
faceBlendLimits [on/off]Při vytváření potomka v CAS neplatí dědičnost.
boolProp constrainFloorElevation [true/false]Můžete manipulovat i s obsazeným či zastavěným terénem.
Autopatch [on/off]Můžete manipulovat i s obsazeným či zastavěným terénem.
ExitZavře cheatovací řádek.

Dalčí cheaty v celém článku !!!

Poklady a zahradničení s malím zeleným dráčkem!

30. května 2013 v 16:57 | Simsnewsteam |  Dodatky
Ne všichni dráčci v údolí jsou takoví čertíci, jako ten červený, který podpálí, co vidí. Někteří z nich jsou naopak zahloubaní myslitelé, kteří naprosto dokonale chápou podstatu své rodné země a všechna bohatství, která se v ní nalézají. Chápou, že práce vede k bohatství a na světě existuje jen skutečně málo věcí, kterých si cení více, než svých shromážděných pokladů. Takoví jsou zelení dráčci.


Zeleným dráčkům přijde chrlení ohně jejich červených kolegů příliš hloupé a destruktivní - raději si popovídají o zahradničení. Díky tomu mohou vaši Simíci poměrně rychle nabýt v zahradničení velikou spoustu užitečných zkušeností. Pokud jsou vaši Simíci se zahradničením netrpěliví, může se nicméně stát, že vám dráčci celou úrodu posbírají.


Zelení dráčci jsou od přírody sběratelé a co se leskne, to musejí mít. Říká se, že díky svému vztahu k půdě a zemi rozumí jejich darům mnohem lépe, než kdokoliv jiný. Jsou-li vaši Simíci tak trochu hamouni, zelený dráček je pro ně skvělým společníkem, který jim může pomoci vytěžit ze země zlato a další cennosti.


Jak už jsem zmiňoval minulý týden, mít kolem sebe jakéhokoliv dráčka je obecně fajn věc. Se zeleným dráčkem získáváte také náladovku "Známka zeleného dráčka", který vám umožní kontrolovat jejich hlad a potřebu čůrat.


Všichni dráčkové pochopitelně mají také schopnost létat. Simíci díky tomu mohou své dráčky vzít ven a společně se létání učit, což je pro obě strany skvělý sbližující zážitek.


FOM 4.týden - Minaj a Rytmus jsou v háji...

30. května 2013 v 15:43 | Matty |  Full of Music
Ahooj! Jak už jsem sliboval, tak tady máte druhé kolo Full of Music - Rappers! Tak a dnes můžete hlasovat pro Eminem - Not Afraid, Lil Wayne - Mirror a Drake - Started From the bottom. Tak se můžete pustit do hlasovaní! Zatím ahooj!

Písně v celém článku!

Opět fotky.... Tentokrát s Photoscapu! :D

30. května 2013 v 13:26 | Matty |  Fotky z The Sims
Jelikož vůbec nemám teďka náladu hrát TS, tak jsem aspoň upravil tři fotky v novém programu. Ten program se jmenuje PhotoScape. Nevím jestly ho budu používat do komixů, ale asi jo :) Jinak dnes bude další kolo Full of Music, takže se sem musíte dnes podívat víckrát! A do komentáře nezapomeňte napsat která fotky se vám nejvíc líbí!! Jo a našel jsem remix na písničku od Seleny Gomez - Come and Get it, a fakt se mi líbí tak si ho taky nezapomeňte poslechnout! zatím ahooj!

REMIX:

FOTKY:

Fotky na téma : Moře, pláže... léto je tu!

29. května 2013 v 19:16 | Matty |  Fotky z The Sims
Ahoj! Já mám čím dál tím míň času! :P No tak tady přidávám nové fotky na téma : Moře, plaže.... léto je tu! Tak doufám že se vám budou fotky líbit a nezapomeňte do komentáře napsat která fotka se vám nejvíc líbila. Jinak protože mám málo času, tak nejsou upravené. Tak snad to nevadí... Zatím ahooj!

Fotky v celém článku!

Blacklist

28. května 2013 v 17:55 | Simsnewsteam
Zavedli jsme Blacklist, protože tady chceme mít normální návštěvníky a né nějaké úchylný prasata co nám tady píšou že jsme nejdebilnější prasata.... apod. Opravdu chceme aby tady byl pořádek a né aby nám tady někdo nadával!

Na Blacklist se dostanete, pokud nám budete nadávat, urážet nás a blog.... apod. My osobně nechápeme proč nás tady uraží někdo kdo sám nemá blog a musí tady jak nějaký debil nadávat, že mi jsme ti traptí blbci co mají tenhle blog! Jenže jestly jste ti buzeranti co se chtějí s někým hádat, tak máte smůlu, protože mi to řešíme jako normální lidi. Jednoduše vás zablokujeme a připíšeme sem na tento Blacklist. Víme že vy retardovaní blbci nás musíte urážet jako že máme debilní blog, ale nás to vážně nezajímá, tak si to nechte pro sebe! My tu chceme normální milé lidi jako je třeba Katee, Pet a Luci, Cilka a všichni ostatní (prosím doufám že se to vás ostatních nedotkne že jsem vás tu nezmínil, ale nemůžu tu zmínit všechny... :))

NA BLACKLISTU JE :
Fanda : Jde vidět že ty jsi opravdu ubožák! Sám nemáš blog a nám se tu vysmíváš že když za týden máme víc jak 600 návštěvníků a že máme nejdebilnější blog a my jsme úchylové?! Jediný kdo je tady úchyl jsi ty a snažíš se na sebe upoutat pozornost?! Tak tebe mi je fakt líto...
Gabča: Hej, Gabčo my se fakt seznámit nechceme je nám 10 a 11 let .. Prostě NE" JSi zablokovaná a budeme tě blokovat Furt!

Blbý internet + Upravené fotky v GIMPU :D

28. května 2013 v 17:32 | Matty |  Fotky z The Sims
Ahoj, ahoj! Jelikož mi nejel internet, takže jsem nemohl napsat žádný článek. Nevím proč ten šmejd nejel! :D No každopádně to taťka něják spravil a můj bratr mi řekl že jsem amatér že dělám grafiku ve photofilteru a ať vyskouším GIMP. No je pravda že GIMP 2 je mnohem lepší než photofiltre, ale v GIMPU se ještě učím. Jinak jsem si chtěl stáhnout photoshop, jenže mě to pořád nejde! :P Jinak včera jsem tu asi na patnáct minut zveřejnil svojí tvorbu, kterou jsem kreslil v sedmi letech (Angelinu Jolie). Viděla to jenom Katee a jsem rád že se jí to líbilo :) :* Jinak proč jsem to dal pryč?! No protože nějaká s prominutím kráva mi napsala na e-mail (ani nevím kde vzala adresu... asi v nějakém předchozím článku) jestly si může s tím obrázkem udělat design a jestly by nemohla napsat že to kreslila ona! Málem mě trefil šlak jak jsem to četl! Jsem jí odepsal že si to na design nedá a že to nemůže vidávat za svoje, a ještě jsem tam dopsal že se nebude na našem blogu nic kopíírovat a vynadal jsem jí že si (nejspíš) nevšimla toho velkého červeného nápisu "NEKOPÍÍÍÍROVAT!!!" !!! No už se k tomu raději nebudu vyjadřovat a jednou pro vždy se na tomto blogu NIC KOPÍROVAT NEBUDE!!! Tak se aspoň podívejte na moje úplně první upravené fotky v GIMPU v celém článku...

Navstevnost za minuly tyden (20.5. 2013 - 26.5. 2013) je:

27. května 2013 v 18:53 | Simsnewsteam
Navstevnost za minuly tyden (20.5. 2013 - 26.5. 2013) je:
Pondeli: 64
Utery: 71
Streda: 64
Ctvrtek: 61
Patek: 85
Sobota: 127
Nedele: 131

Celkem: 603

Moje tvorba :DD

27. května 2013 v 18:08 | Matty
Ahooj! Tady je přednastavený článek s mojí tvorbou! Teď jsem někde na výstavě. Tady je moje starší tvorba, kterou jsem našel v počítači od rodičů. Kreslil jsem to jak mi bylo sedm :D. Měla to být Angelina Jolie :D Tak tady je taková starší ukázka, ale teď kreslím líp, protože jsem se naučil další techniky. Tak doufám že se vám to líbí. :DD Názor mi napište do komentáře... ale SLUŠNĚ!! žádné nadávky a berte ohled na to že jsem to kreslil v sedmi letech! :DD

Moje tvorba v celém článku!

Nestíhám!

27. května 2013 v 15:31 | Matty
Ahooj! Dnes už asi nic nepřidám z jednoho důvodu. Asi za hoďku jdu na mojí výstavu v Ostravě. No já chodím do ZUŠ Eduarda Marhuly, kdysi se to jmenovalo ZUŠ Muglinov. Chodím tám už od první třídy. A 4.6. budu 3krát oceněn - 1. Cena za krásný kresebný talent, 2. Cena za vyhráni v soutěžích a 3. Cena za dobré použití kresebného talentu. Jednou vám tu nějakou mojí tvorbu zveřejním. Naše učitelka která není jako na zakládce, je milá a ochotná ,mi říkala že kreslím jako 20letý. Teď nevím jestly to mám brát jako pochvalu nebo jako urážku že vypadám starý XDD No takže jedu na mojí výstavu, to je to poctatné. Takže něco přidají asi ostatní admini. Zatím ahooj!


Dessi! Astala Vista, Baby!

27. května 2013 v 14:32 | Matty
Ahoj! Právě si volám s Davčasem na Skypu, a pořád mě přemlouvá ať změním dess, tak tu máte ten starý. No vlastně sem to chtěl taky, protože jak jsem se kouknul, jak ten dess pasuje jemu, tak to byla katastrofa! Tak tady je ten starý... :) Doufám že vám to nevadí.... Jinak dnes zveřejním nějakou grafiku, protože na notebooku nemám sims. A na počítač nechci protože mi nefunguje mikrák a nemohl bych si volat s Davčasem... Tak zatím ahooj! :)


My video ;)

27. května 2013 v 2:38 | Viiki
Ahoj, tamto video sem smazala protože tohle je prostě lepší xD .. Doufám že pomůže :)


Siminka Julia od Mattyho ke stažení!

26. května 2013 v 18:49 | Matty |  Downloady
Vytvořil jsem simku Juliu ke stažení. Jenže já pospíchám, takže nemůžu psát nic dlouhého, zkrátka simku si může stáhnout kdokoli, ale nesmí jí vydávat za svou... atd. Zatím ahooj!