Blog založen 9.2.2013
Design by Matty

Červen 2013

Foto ze hry by Viiki

29. června 2013 v 12:37 | Viiki |  Fotky z The Sims
Ahoj! Tak co? Jaké bylo vízo? Já jsem mě la samé jedničky :3 Uff! :D V pondělí konečně dostanu Tropický ráj! :)

Ale teď přejdeme k mojí nové rodince!
Více v C.Č.

Jedu do Itálie!

27. června 2013 v 12:08 | Matty
Ahoj! Chci vás informovat, že tady od pátku do 12.7. nebudu. Jedu na dovolenou do Itálie a pojedeme přes Vídeň, tak se určitě stavíme do Prateru!! :* No a chtěl jsem vzkázat ostatním adminům, ať mě tady nahrazují a prosím vás, aby jste aspoň za jeden den přidaly jeden článek! Taaak... a tohle mám z krku. A zítra je vízo, že? Jsem zvědavý jaké budu mít. A co vy taky někam jedete, nebo by jste chtěly jet? Napište do komentáře! Tak zatím ahoooj!

P.S.: Ceny za soutěže dostanete až jak se vrátím ;)

Mini soutěž : Kdo to je? 0.2

26. června 2013 v 15:33 | Matty |  Soutěže
Aloha návštěvníci! Mám tu pro vás mini soutěž "Kdo to je?". Už jednou tady byla a teď snad bude o trochu těšší. Tentokrát musíte uhádnout, co je to za siminku! Určitě jí znáte a obzvlášť ti co na naší stránce hodně stahují! Tak neváhejte a hádejte! Soutěž bude ukončena zítra v 16:30!!

Ceny :
1. místo : diplom, jmenovka, reklama na 1týden.
2. místo : diplom, jmenovka, reklama na 1den.
3. místo : diplom, jmenovka.Úvod.. I am from a rich family!

26. června 2013 v 3:26 | Viiki |  Komixy
Ahooj, konečně je tu úvod!

VÍCE V C.Č!

Bublinovka 1.

25. června 2013 v 14:30 | Matty
Do minulé bublinovky se přihlásila jen Desireé Lydon, takže jsme bublinovku zrušily. A teď tu dáváme novou a prosíme vás, aby jste se zapojily!! Díky předem a zatím ahoj!

První tři nejlepší dostanou diplom!

Skvělá zpráva!

24. června 2013 v 19:39 | Viiki |  Komixy
Ahooj, tak se mi podařilo zprovoznit Sims! :) Ale než jsem si zprovoznila Sims, koupila jsem si novou sadu na store: Umělecké studio se střešními okny! Je to super sada! Doporučuji! Ale teď příjdem k druhé dobré zprávě!

Více v C.Č!

Navstevnost za minuly tyden (17.6. 2013 - 23.6. 2013) je:

24. června 2013 v 16:23 | Simsnewsteam
Navstevnost za minuly tyden (17.6. 2013 - 23.6. 2013) je:
Pondeli: 99
Utery: 105
Streda: 92
Ctvrtek: 123
Patek: 91
Sobota: 126
Nedele: 154

Celkem: 790

Nová soutěž - Best song from...

24. června 2013 v 16:23 | Matty |  Soutěže
Hi! Je tady nová Mattyho soutěž! Jmenuje se : "Best song from...". Je to o tom, že se vylosuje zpěvák a pak se dají tři písně daneho zpěváka či zpěvačky. A vy budete hlasovat pro tu nejlepší. Ten kdo bude jako první hlasovat pro píseň která nakonec vyhraje dostane odměnu. A můžete vyhrát i víckrát, takže můžete hlasovat pořád! Tak snad jste to pochopili. A tentokrát to bude ....

BRITNEY SPEARS

1. Womanizer

2. Till the world ends

3. ...Baby One More Time

A pod váš hlas napište, kterého zpěváka by jste chtěly do dalšího kola!
Jinak nekopírujte soutěž!


Free designes 0.2

24. června 2013 v 16:13 | Matty |  Mattyho grafika
Když nemám náladu na sims, tak sem dávám aspoň nějakou tu grafiku. Sice nic extra, ale tak... Do komentu napište. který se vám nejvíc líbí. Zatím se mějte!

1. Girl on the flowers

2.Simka na louce XD

3. Urban Girl

4. Sim Angel

Další blbosti..

24. června 2013 v 15:00 | Viiki
Matty mi napsal že si mám April stáhnou.. Stáhla bych si jí ráda, ale teď mi Sims nejede vůbec! ;(
Myslím si že to je po té nové aktualizaci 1.55.4! T_T .. No bohužel! ;(

Néé! Proč furt já? WTF! T_T

24. června 2013 v 14:00 | Viiki
Ahoj, no teďka mám Sims v liště .. Jenom jsem vám chtěla povědět že se mi stratily downy, rodiny, .. ATD... Néé! Já se tak těšila na pokračování komixu -.- .. No bohužel.. Nějak to napravím novím komixem.. Ale ségrou na zabití ne! Protože je tam taky nemám.. Já si asi ty simíky začnu sejfovat! No já ještě popřemýšlím co bych tak mohla udělat za komix.. Jo a Daisy se mi taky smazalala takže nebudu pokračovat ani s Daisy.. Sims vypnu a jdu hledat downy ahooj..


TS3: Fotky, a simíci ke stažení

23. června 2013 v 19:51 | Davčas |  Downloady
Ahoj dnes se mi chtělo udělat si nějaké simíky a dát je ke stažení,
a tak jsem je udělal, a udělal jsem i fotky tak snad se vám budou líbit,
a nezapomeňte po sobě taky zanechat nějaký ten komentář XD

Více v celém článku !!!

Milý Fando ... Jdi už konečně do pr****

23. června 2013 v 13:00 | Davčas
Někteří lidé jsou asi vážně retardovaní když musí opakovat jednu věc za druhou, jako Fanda, teď už mě to ale opravdu přestává s tím ha***** bavit,co tady jak retardované prase pořád píše !!!
Jedině on je ten úchyl který se točí na Ruském kole pořád dokola, tím chci říct že jen on tady jako idiot otravuje a sám nic nedokázal a Fandovi chci vzkázat aby konečně pochopil jak to doopravdy je: Takže Fando ty jsi asi opravdu debil to jinak říct nedá, neustále si koleduješ a mých pár nadávek, kdybych věděl jak vypadáš a viděl bych tě venku normálně bych ti musel asi jednu vrazit !!! Kdyby jsi byl normální člověk tak toho všeho necháš, ale ty jsi jen jeden s těch co by pořád nadávali a mě už dochází trpělivost, ale něco ti řeknu mě ani mých kamarádů adminů se nedotkneš, protože jsi jen rozmazlený fracek který si nedá pokoj, my takoví nejsme, my jsme normální a ostatní nám to určitě dokážou že nejsme ani úchylové nebo debilové to ti můžeme zaručit, proč by nás to mělo urážet ??? Když víme že to není pravda !?
Tak to je vše co jsem chtěl vzkázat a říct, tak doufám že semnou vy ostatní budete souhlasit a jinak tady jsou komentáře které Fanda napsal:

NAPSAL SEM VAM DO PORADNY DEBILOVE, ASPON TAM MATE PRVNIHO NAVSTEVNIKA, UCHYLOVE !!!

V Poradně:

Vy ste chudaci,do poradny vam nikdo nechodi, pisete ak curačci, a mate porat nake kecy debilnejsi adminy sem nevidel LOL LOOOOOOOOOOOOL !!!

Další komentář:

DO PRDELE S VAMI !!!!

Free Designes!

22. června 2013 v 18:30 | Matty |  Mattyho grafika
Hi! Nudil jsem se a vytvořil jsem pár Free Dessů. Pokud se vám nějaký bude líbit, napište to do komentáře a váš e-mail a já vám ho tam pošlu. Tak snad se dessy budou líbit a zatím ahoooj! Jinak nastavování dessů aniž by jste si o dess řekly je ZAKÁZANÉ a žádný prosím NEKOPÍRUJTE. Díky...

1. Dess for Girls...

2. Green Sim.

3. This is love

4. Summer Attack!


Textový nezajímavý... možná i otravný článek :DD

22. června 2013 v 14:26 | Matty
EDIT : Ten článek byl přednastavený, protože nám nejel internet a nepřidalo se to, jenom aby jste pochopily, proč tam je včerejší datum...

Vítejte lidičky! Vítejte u textového, nezajímavého a možná i otravného článku! Ale protože jste určitě naši věrní návštěvníci, tak si to určitě přečtete, že jo?! :DD Takže dnes, přesně 21.6. začíná mé oblíbené období. Je to léto. Čas prázdnin, cestování, odpočívání, žádných domacích úkolů a pitomých veder. Je to čas, kdy sde líná prasata stávají akčními prasaty, něco jako Timon a Pumba bez Timona :DD Ale také je to čas CHER!! Na to že jí je 65, tak v soutěži The Voice, to rozbalila jako 15 letá holka. Můžete si pustit její nejnovější píseň :
Začátek žádnej zázrak, ale refrén je BOMBA!

Já prožiju léto úplně stejně, jako každé jiné. Dvě dovolené, chození na výlety, být s kámošema venku... atd. Jinak teď přejdu na téma "vedra". Vedro je snad jedno z nejhorších věcí v létě. Teplo je super, ale vedro je fakt HRŮZA! Po letošní zimě, vůbec nejsem zviklký na vedra. Vsadím se že aspoň většina z vás moc vedra nemusí. Hlavně Minnie, ta si na to stěžuje pořád :DD U minulého článku i na jejím blogu si stěžuje na vedra. Já jí úplně chápu, taky na ně v jednom kuse nadávám :DD Tak já už nemám co napsat (spíš se mi nechce psát XD), tak zatím ahooj! A nezapomeňte napsat do komentáře, co máte na létu rádi a co ne!!Můj obrázek :DD

21. června 2013 v 13:25 | Davčas |  Davidovy Desingy
Ahoj !!!
Dnes ve škole jsem měl v pracovních činostech překvapivě dobrou
náladu, a nakreslil jsem nějakou holku a neznám nikoho kdo by se jí podobal XD
No a po pravdě ani nevím jestli jsem jí tu měl dávat protože si myslím že je to,"hmmm"
je to... "nevím jak to popsat ale mě se to prostě nelíbí tak teda nevím jak vy tak vám ho tady dám,
abych věděl jestli se vám líbí a i přes můj názor že je to hrozné tak pište do komentářů slušně, nebo se chovejte jako náš kamarád Fanda :DD
Více v celém článku !!!

Špičkové taneční studio

21. června 2013 v 11:59 | Simsnewsteam

Nasoukejte se do elastického trikotu a pořádně se rozehřejte! Přišli jste kvůli baletu,
modernímu tanci nebo se jen tak pobavit v novém parádním tanečním sále?
Pak si pořádně rozšiřte obzory i taneční repertoár prostřednictvím
Uměleckého studia se střešními okny, které je právě teď k dostání v Obchodě Sims.

A protože jste o to stáli, má tento podnik skleněnou střechu
. Jen pomyslete na to, co všechno s ní můžete postavit!

Animace + upravená fotka ...

20. června 2013 v 18:24 | Matty
Ahoj! Teď jsem přišel venku, tak vám chci něco dát na blog a tak jsem udělal animky. Snad se budou líbit.
Lilli is back! :DD

Fish attack! XD

Jerry...

A tady máte jednu upravenou fotku...

Vysvětlení! :P

19. června 2013 v 18:57 | Matty
Nazdar pozustalý návštěvníci! Asi jste sis všimly, že naše přidávání se čím dál tím zpomaluje. Je to tím, že teďka vůbec nemáme na blog čas kvůly třem důvodům. 1.důvod: Uzavírají se známky, a všichni to chceme dohnat, na dobré známky, ať nemáme špatně známky na vízo. 2.důvod: Začíná léto a je moc pěkné počasí, tak proč sedět furt u compu?! Takže chodíme často ven, protože nemužeme furt sedět u compu!! Tak to prosím pochopte... 3.důvod: Vůbec nemáme na TS náladu, ale to nás zase potom přejde, takže se nebojte! Tak to bylo vysvětlení, proč se snížila aktivita. Ale mi pořád nevíme jak to bude přes prázdniny! :O Protože každý někam jedeme, a nechceme abychom ztratily polovinu návštěvníků! Takže se přes léto budeme snažit něco přidat, pokaždé když budeme mít čas. A také něco přednastavíme. Kdyby to bylo ještě horší, tak blog pozastavíme, ale to asi ne.... Tak se zatím mějte a užíjte si zbytek dne!

Jinak pro milovníky šmoulů, tak Britney Spears nazpívala píseň pro pokračování filmu "Šmoulové".

a Miley Cirus dnes natočila klip k její písní "We Can't Stop"

Aktualizace hry 1.55!!!

18. června 2013 v 19:38 | Simsnewsteam |  Dodatky
Ahoj, chcete se něco dozvědět o aktualizaci 1.55 ?
Klikni na CČ!