Blog založen 9.2.2013
Design by Matty

Červenec 2013

The Sims 3 Into The Future: Vezměte simíky do budoucnosti

31. července 2013 v 10:55 | Simsnewsteam |  Dodatky
Aktivujte časový portál a pošlete své simíky do dech beroucí destinace, do zcela nového světa v daleké budoucnosti. Přesně tato věta nejlépe vystihuje nadcházející rozšiřující balíček The Sims 3 Into The Future, který u nás vychází 24. října 2013.
Pojďme si říct základní informace o tomto dodatku, které nám prozatím vývojáři z Electronic Arts prozradili.
Simíci dostanou jedinečnou příležitost prozkoumávat zcela nové technologie, které v přítomnosti zkrátka nenajdeme. K přesunu z jednoho místa na druhé budeme používat například hoverboardy nebo jetpacky, k cestování lze také využít dopravní prostředky, které se vznáší těsně nad zemí. Pozadu nezůstávají ani futuristické oblečení a účesy.
V dodatku The Sims 3 Into The Future se setkáme s novým druhem života, kterým jsou roboti zvaní "Plumboti", které si můžeme vytvořit stejně jako simíky, můžeme je naprogramovat, jak se budou chovat, v čem budou vynikat a podobně.
Pokud si navíc objednáte limitovanou edici tohoto dodatku, tak získáte exkluzivní Quantum Power Pack.
Více v celém článku !!!

CZ LP: The Sims 3 Tropický ráj (1.část) Seznámení se siminkou a nový hotel

30. července 2013 v 22:53 | Viiki |  LP
Ahoj, 1 LP ze série Tropický ráj :)


Davčas is back !!!

30. července 2013 v 21:50 | Davčas |  O nás :P
Hola !!!
Totiž ahoj tak jsem konečně zpět ve španělsku bylo fajn
a slyšel jsem že tady bylo strašné vedro a že už tu
bylo i 40. stupňů celsia dokonce ani ve španělsku nebylo takové vedro jako bylo tady.
Když jsem tam jel tak toho bylo dost protože jsem nejel na dovolenou do Barcelony ale na jeden z baleárských ostrovů jménem Ibiza takže to bylo takhle: Moje teta nás zavezla na vlakové nádraží Svinov a tam jsme vzali vlak který jel do prahy čtyři hodiny. Na vlakovém nádraží v Praze jsme čekali asi hodinu na autobus který jede na letiště jménem letiště Václava Havla (nebo tak nějak :DD), na letadlo které letělo dvě hodiny a půl do Barcelony jsme nečekali nějak zvlášť dlouho, protože jsme přišli přesně hodinu před odletem tak jak to musí být. A v Barceloně jsme čekali devět hodin na letadlo které letělo na Ibizu třicet min. Mezi tím jsme se dívaly na filmy z flash discu :D Na Ibize bylo jinak hezky ani jeden den nepršelo a taky tam pršet nebude a kdyby ano tak spadne jen pár kapek a konec. Dva dny byly obrovské vlny protože byl velmi silný vítr ale důležité bylo že vítr nebyl studený. A na zpátek jsme jeli z Prahy na vlakové nádraží Svinov pendolínem, měli jsme jet asi 3.hoď. a 40.min. ale zrovna když jsme zastavovali v Pardubicích tak nám oznámili že na trať spadl strom a že budeme mít spoždění 30.min. po 30.minutách nám řekli že že budeme mít 50. min. spoždění a potom zase 90.min. a nakonec jseme měli spoždění 110.min. :DD
No a nakonec jsme se tedy na vlakové nádraží Svinov dostaly asi o půl jedné ráno :DDD
Tak jsem zase tady a v poradně jsem všem co napsali odepsal hned
už ve španělsku tak doufám že je všechno v pohodě.
A to je tak asi vše tak vše co jsem vám chtěl říct takže se zatím mějte skvěle a hrajte TS !!


New dess : Summer Paradise!

29. července 2013 v 15:34 | Matty
Aloha znovu!
Tak už jsem dodělal ten nový dess! Líbí?
Název: Summer Paradise!
Vytvořil : Matty
V programu: Photofilter Studio X
Délka tvoření: 20 min.
Délka nastavování : 10min.
Spokojenost: 98%

Nestíháme! :P -_-

29. července 2013 v 14:42 | Matty
Aloha!
No očem asi tenhle článek bude? O tom že... Naprosto nestíháme! :P No prostě tohle je takový omluvný článek. Je léto, prázdniny a strašné vedro! Tak se přece nebudu grilovat u PC a jdu na koupák! :D Já jsem se z jednoho teď vrátil a byl jsem včera i předevčírem :D No tak, prostě nemáme čas, no. A Davčas je pořád ve Španělsku, takže nevím kdy se vrátí, ale tuším že někdy na konci měsíce. No jenže já zase odjíždím v sobotu, no o tom vám dám ještě vědět. Jinak jste si asi všimli nového dessu. No vím před několika dny tu byl nový dess, ale Viiki řekla že je takový tmavý a mám udělat nový. Tak jsem udělal zatím takový než udělám nějaký lepší, protože tenhle mi příjde takový divný. Co myslíte vy? Zatím ahooj!

Navstevnost za minuly tyden (15.7. 2013 - 21.7. 2013) je:

28. července 2013 v 12:37 | Viiki |  Top-list
Navstevnost za minuly tyden (15.7. 2013 - 21.7. 2013) je:
Pondeli: 134
Utery: 129
Streda: 116
Ctvrtek: 102
Patek: 102
Sobota: 92
Nedele: 103

Celkem: 778


To dokáže nasrat!

Jsem z5! :)

27. července 2013 v 14:18 | Viiki
Ahooj, jsem z5! Přijela jsem před půl hodinou .. Chystám se hrát Sims.. Už za chvíly bude SRPEN! Néé :P Ach jó! To je nuda! -_-

Yeaaaaah!

27. července 2013 v 9:33 | Matty |  Fotky z The Sims
Nazdar Bazar, lidi!
Včera jsem dostal Tropický Ráj! Yeaaaah! A zase k tomu mám malý příběh. No... začalo to předevčírem když jsem šel do Comforu. Tam to měli 899 Kč. Jenže já měl s sebou jen 700, tak jsem šel do Tesca. No, tam měly jenom maketu :P A nakonec jsem šel do Electro Worldu, a tam to vůbec neměli! No tak jsem šel domů a přejížděl jsem net. Po chvilce mě napadlo se podívat na Heureka.cz a zjistit, kde to výjde nejlevněji. Jako první mi naskočila Alza a tak jsem se kouknul za kolik to mají a měli to za 499 Kč! Tak jsem si to objednal a včera mi to přišlo! Já z toho mám takovou radost! No a mám tu pro vás samozdřejmě nějaké fotky!!!

Fotky v celém článku!

Photo for July?

26. července 2013 v 7:33 | Matty |  Fotky z The Sims
Hi! trochu opožděně přidávám fotky na měsíc červenec! Upozornila mě na to Katee (Díky ;)) Do komentu napište který se vám nejvíc líbí a který by jste chtěli jako obrázek měsíce.

1.

2.


3.

New Dess : Brown Paradise

25. července 2013 v 17:04 | Matty |  Mattyho grafika
A máme tady nový předsrpnový design!

Název: Brown Paradise
Vytvořil: Matty
Délka výroby: 30min.
Délka nastavovaní: 15min.
Spokojenost: 97%
Názor výrobce: Tento dess se mi hodně líbí. Příjde mi takový jakoby už bylo skoro po prazdninách a v záhlaví jsou vzpomínky. Že navštívily egypt, poznaly krásné živočichy a např. siminka v pravo se spálila. vím ujeté :P Ne, nevím co ktomu říct.Snažil jsem se vytvořit něco co ještě na tomto blogu nebylo a vytvořil jsem tohle a mě osobně se to líbí :DD

A co vy? Líbí se vám nový dess?

Poslední dodatek a kolekce?!!

25. července 2013 v 10:02 | Matty
Ciao!
Před několika dny jsem se dozvěděl že, připrapovaná kolekce Filmové Rekvizity a dodatek Do budoucnosti budou poslední do série The Sims 3! Po té žačne éra The Sims 4! Vůbec si na to nemůžu zvyknout a můj názor je takový:
Nevím jestly se mám těšit na čtyřku nebo ne. TS3 jsem žačal hrát na konci roku 2011 a teď už to končí. Příjde mi to jako by to bylo pro mě zbytečné kupovat si TS3, když za dva roky se celá éra TS3 uzavře. A nevím jaký bude mít TS4 vliv na TS komixy. Také nevím kolik TS4 bude na PC zabýrat místa. A taky si myslím že už to bude moc reálné, jako že, tam nebudou už ksichty a nic tak vtipnýho jako bylo v TS3 a TS2. No uvidím, ale TS3 se jen tak lehko nezbavím!

Jinak nevím jestly si koupím ty poslední dva datadisky. Dodatek do budoucnosti by se mi celkem líbil, ale nehrál bych ho asi pořád, protože to mění celé TS3 a je to už takové jakobych hrál jinou hru a tu kolekci vůbec nepotřebuji, protože takové věci si můžu stáhnout a mnohem lepší. No a jaký je váš názor ohledně TS4 a posledních datadisků?

Trailery:

Stále jsem tu! Vážně??? -_-

24. července 2013 v 10:17 | Matty
Ahoooj!
Tak na začátek se chci za všechny adminy omluvit, za to že nejsme aktivní. Ale my fakt nemáme čas! :D No tak tohle je malé info, že zatím nikdo znás nehučí v rakvi :DD Myslím... No. Za tu dobu jsem zjistil mnoho věci, například že Selena Gomez okopírovala klip k Slow Down od Jessie J k LaserLight. Nebo že já ještě nemám Tropický Ráj a už vychází kolekce Filmové rekvizity!!! No bože... -_- Jinak, jak si užíváte prázdniny? Já vím... otravná otázka, kterou ti položí úplně každý koho potkáš... -_- Jinak 19.8. vychází první singl Lady GaGa z jejího nového alba ARTPOP!!! Wooow! A nedivím se proč do česka nejezdí! Protože nějací blbý ČEŠTÍ little monster píšou jak je Gaga odporná kvůli tomu že, si nechala udělat piercing a obarvit se na černo! (samozdřejmě vlasy!) No to sem nebudu plantat. Jinak ty protivné prázdniny strašně ubíhaj! Proooč?! Proč já?! A co vy? Těšíte se do školy? Do jaké třidy půjdete? Jinak jsem zjistil že, rok 2013 je nejhorší (aspoň pro mě)! Zemřel totiž herec Cory z Glee (ve 31 letech) a zemřel můj kocour a také letsplayerka Quxxn! No... pryč se špatnýma zprávama! Jinak slyšeli jste už o nové politycké straně Futurama? :DD Možná tam bude Wender :DD Jinak tutově ujíždím na téhle písničce! Exotic!
No tak zatím ahooj a užívejte zbytek prázdnin!

Full of Music 5. - News! :P

21. července 2013 v 18:31 | Matty
Ahoooj! Je tady 5. FOM! Tentokrát to budou nové písně! Jo vím, některé nejsou až tak nové. No tak to budou červencové písně! :DDD No... už nebudu zdržovat, tady máte seznam písní pro které můžete hlasovat:
1. Dara Rolins - Zmena ma prísť

2. Mario ft. Nicki Minaj - Somebody else

3. Demi Lovato - Made in the USA

4. Ellie Goulding - Burn

Jinak se za všechny adminy omlouvám, že nejsme aktivní, ale snažíme se ;)
Zatím Ahoooj!


Bublinovka :p

19. července 2013 v 22:25 | Viiki |  Soutěže
Ahooj, na půl hodiny jsem si zahrála Sims a moji simíci měli svatbu a z té fotky jsem udělala i bublinovku xD :p Páá


Směs downů !

19. července 2013 v 22:23 | Simsnewsteam |  Další downloady do TS3Dessy! Možná už vás ta grafika nudí ale co nejdříve se pokusím psát o TS..

16. července 2013 v 18:49 | Matty |  Mattyho grafika
Ahoj!
Udělal jsem několik dessů fakt se mi líbí, ale většina nešla nastavit -_- Ale včera už jsem se to naučil! Jupíjéj! Tak tady je máte! Můžete napsat který se vám nejvíc líbí a můžete mi doporučit, který nastavím po tomhle dessu ;)
Jinak... Už vás asi nudí jak píšu spíše o grafice než o TS, že? Nebojte začnu psát i více o TS! Tak ahoooj!

1.Lucky Design!

2. Crazy Coloures!

3. Joana Style! (Tenhle jsem dělal dávno, akorát jsem ho nezveřejnil- Upřímně? Vůbec se mi nelíbí!

4. Joana is Back! (Tenhle je taky s Joanou, ale je podle mě o dost pěknější- Ale taky žádnej zázrak. P.S: Je stejně starej)

NEKOPÍROVAT!!!!!!!


Finále prvního kola + Best song from... 2. - Rah, rah, ra-a-a Gaga-ula-la!

16. července 2013 v 11:42 | Matty |  Soutěže
Ahoj milí čtenáři tohoto blogu!
Je tady druhé kolo soutěže BSF! Dnes ale už ne s Britney ale s Gaga! Minnie totiž psala že do dalšího kola chce právě Gaga! Tak doufám že se zúčastníte, můžete hlasovat! :)

GAGA!!!

1. Bad Romance

2. Judas

3. Telephone ft. Beyonceé

A jak vlastně dopadlo minule kolo? Všichni jste hlasovali pro píseň Till the world ends, pro kterou jako první hlasovala Katee! Gratuluji Ti, Katee! Tady je tvůj diplom!

Jinak zítra jdu do ZOO, tak nevím jestly něco napíšu. Možná jak se vrátím pokud budu mít čas...

Dess: Coloures Attack!

15. července 2013 v 19:08 | Matty |  Mattyho grafika
Nazdar lidi!
Upatlal jsem tenhle dess a trval mi dost dlouho. Jenže mi dal dost práce s nastavením a nevím jestly se vám líbí, protože patlat se s nastavováním, aby jste pak řekli, že se vám nelíbí je vážně zbytečné, tak vás žádám o váš názor. Chcete tenhle dess? Líbí se vám? Nebo nastavit ten bívalý?
Prosím pište co nejdříve!

Navstevnost za minuly tyden (8.7. 2013 - 14.7. 2013) je:

15. července 2013 v 17:48 | Simsnewsteam
Navstevnost za minuly tyden (8.7. 2013 - 14.7. 2013) je:
Pondeli: 129
Utery: 83
Streda: 98
Ctvrtek: 126
Patek: 98
Sobota: 73
Nedele: 131

Celkem: 738

Thanks! :) :* ♥

Chyba 12? WTF?

15. července 2013 v 17:29 | Matty
Oooh Got!
No nazdar lidičky, donutil jsem se zapnout SIMS.... Ehm.. a nedopadlo to zrovna dobře.
Takže... zázrak už byl zezačátku, když jsem se dokopal k PC a vůbec k TS. Potom jsem to zapnul a bylo normalní načítaní, jako vždycky. No prostěblá blá blá.. a potom jsem hrál za rodinku, co je na dessu a přidal jsem k nim kamarádku od té siminky v brýlích. No tak bydlela s něma a potom měla jet na univerzitu. Tak jsem ji tam zapsal a jelo se. Hned první den jsem jí tam odchytil nějakýho kluka ať se s ním seznámý. Potom šla na nějaký večírek kde jí naskočila příležitost běhat bez oblečení!! No tak jsem to příjmul protože vím že je to divoška, když na svatbě té ženy v brýlích tančila na pultu jako stryptérka (a to jsem za ní ještě nehrál! Jinak pro úchyly: je to v dodatku Po Setmění! XD) a na celou svatbu přišla v úboru na spaní. No.. XD Potom jak skončil večírek šla spát. Ráno šla hned na přednášku, což je nuda když hrajete za jednoho :( a tak jsem šel předělat kolej. Myslím že se povedla, někdy příště dám fotky. No a potom jsem si to chtěl uložit a naskočila mi jakási CHYBA 12.! No a já jsem to potřeboval uložit! No tak jsem hrál dál...

EDIT: Teď asi po dvou hodinách hraní jsem to šel znova uložit a šlo to! :* Asi to bylo znamení že mám hrát déle XD Jinak si musím zpočítat kapesné a asi si pujdu koupit Tropi.Ráj! :***
Tak zatím ahooj a dávejte si bacha na chybu 12! XD

Jinak když nemám žádnou fotku z této hry, tak vám sem dávám fotku Sunset Valley...