Blog založen 9.2.2013
Design by Matty

Září 2013

I am Back! Tentokrát z Polska.

29. září 2013 v 8:31 | Matty
Ahoj! Pokud jste na mojem kanálu viděly informačku number.1 , tak už jistě víte, že jsem jel do Polska z mezinárodním projektem Comenius. Je to o tom, že představujete hry v jiných zemích a bydlíte v rodinách. Bydlel jsem v super rodině! Měly třípatrový barák tři obýváky, tří koupelny a táta od toho kluka vlastníl firmu z vrtulníky a přistával u nich na zahradě! Fakt supeeer! Jinak jsem si našel spoustu kamarádů. Nejvíc jsem se bavil se Španělama. Jsou fakt super. V autobuse jsme zabíjely banány :DD Určitě víte jak je tam ta podložka na jídlo, no tak mi jsme tam se španělem dali banán a já jsem to zavřel a úplně to vystříklo :DD Pak jsme s tím otravovaly ty přednáma : "Do you like banana? :DD" , potom jsme po sobě házely papírky, a všichni jsme se řezaly protože jeden polák řekl : "Do you like papjurky?" :DD Fakt to byla super. Viki zaváhala, že nejela byly jsme na šlapadlech, koních - já jsem tomu říkal "Piggies :D" Potom jsme složily se španělama chytlavou písničku "Everybody go to the Fiesta!" :DDJá jsem se vůbec nebavil s čechama, VŮBEC! Protože jely ještě dva a to takový blbec Tacák, a jeden deváťák. Já jsem se bavil s cizincema a od všech mám jejich Skype :D Pak se všichni divily co to mám za barvu vlasů, že oni takovou nemají. Fakt super :D Na rozlučku v ten poslední den jsme šly do restaurace která vypadala jako hrad a všechno ve středověkem stylu. No, učitele přišli převlečení, za postavu a jak vystoupily moje dvě učitelky, tak jsem se řezal jak něco :DD A potom si ten blbec tacák dal DanceBattle s mojím kámošem turkem jménem Ahmed. A on toho blba setřel hned. On pak přišel za mnou a : "Tyjooo co mám dělat, mám udělat salto?" a já: "On tě stejnak setře! Ahmed, Ahmed Wooow! :DD Fakt Ahmed tančil drsně, úplně ty pohyby :D Potom tam byl souboj rytířů. Mohly jsme si vyzkoušet brněny. Zkusil jsem to a nemohl jsem se zdvyhnout ze židle :DD Potom jsme střílely z luků... atd. A nakonci jsme všichni tančily "Mother, Father Gantleman!" Fakt hustá jízda! A já jsem seděl vedle toho španěla a vedle jednoho bulharského geje. A já tak hej, hej( byl pořád otočený) tak jsem přitvrdíl "Hej, Hej" on se otočil a já tak "You are Gey! Ops!" řekl jsem to úplně tak rychle a pak jsem si zakryl pusu a řekl "Ops!" A pak jsme dostali čílený záchvaty smíchu s tím španělem. Ale pak v 00:00 přišla ta nejhorší věc! Loučení. Všichni jsme se obýmaly a dávaly si dárky. Fakt to bylo dojemný. Ale příště se uvidíme zase, a pojedeme tentokrát do Madridu, to jse tam, kde bydlí ti španělé. Už se těším, tak zatím čau!

The Sims Novinky! - 3.díl

28. září 2013 v 21:54 | Simsnewsteam |  TSN pořad a Seriály
Here we go!
V dnešním díle TSN jsi ukážeme: TS4, TS3 Do budoucnosti, nový svět Midnight Hollow a opravené chyby v TS3! Příjemnou zábavu ;)


Midnight Hollow: Nové odrázky

25. září 2013 v 19:37 | Simsnewsteam |  SvětyPromiňte mojí neaktivitu!

22. září 2013 v 20:12 | Viiki Aliee |  Fotky z The Sims
Ahoj!♥ Dlouho jsem se tady neozvala jelikož začala ŠKOLA!
Dneska jsem SKORO celý den hrála TS!
Vytvořila jsem 2 siminky a mám spoustu nafoceních fotek!
Jsem rádas že Matty neodchází!
Taky jsem se k tomu chystala..
Budu pokračovat s KOMIXEM "ZTRACENÉ DÍTĚ" ale ještě nemám úvodku.
Siminky budou úplně jiné, protože pár downů už jsem odsranila a některé věci tam prostě nejsou :) ..
S LP TROPICKÝ RÁJ nepokračuji ;) Ale zažala jsem s PO SETMĚNÍM ;)

Teď ty simky ;)
Tohle je siminka s pejskem ♥

Siminka Minnie Mouse:


DOUFÁM ŽE SE VÁM SIMINKY A FOTKY LÍBÍ :)


Matty's LP: Summer Atlethics (2.část) - "We are a champions!"

22. září 2013 v 11:24 | Matty |  LP
Ahooj! Máme tady už 2.část! Tak snad se vám bude líbit! ;)

Neodcházím! :D

21. září 2013 v 18:35 | Matty
Tak po dlouhé době rozmýšlení :D Jsem se rozhlodl, že NEODCHÁZÍM! Rozmyslel jsem si to a bylo mi toho líto, od toho všeho odejít, a také mě posilnily vaše komenty :) Moc vám za ně děkuju :* Takže všechno při starém, ale nekdy si budu muset dát menší pauzu. Ale jinak jsem natočil LP na novou hru Summer Atlethics! Tak se na ní prosím podívejte a okomentujte. Podle mě můj nejpovedenější LP!
Zatím ahooj!


10. zásadních novinek pro The Sims 4

21. září 2013 v 13:10 | Simsnewsteam
Oficiální španělský magazín o The Sims 3 zveřejnil ve svém posledním vydání 10 bodů, které informují o několika důležitých a především zajímavých faktech, jež se týkají chystaného čtvrtého dílu hry. Můžeme se těšit například na permanentní růst vlasů a fousů, pravoruké či levoruké simíky nebo na účinek větru, který dodá hře mnohem větší realističnost.

1.
Ve hře budeme ovládat jak simíky praváky, tak také leváky.
2. The Sims 4 pošlape na slabších PC lépe, než nynější The Sims 3.
3. Vlasy a fousy simíkům boudou permanentně růst. Že bychom se dočkali kariéry kadeřnice?
4. Oblečení a vlasy simíků boudou vlát ve směru větru, čímž bude hra realističtější.
5. V editoru tvorby simíka bude možné změnit simíkovi velikost nohy (chodidla).
6. Těhotní simíci budou procházet jedinečnými emocemi, které doposavad nezažili.
7. Ve hře budou 3 typy hlasů jak pro ženy, tak pro může.
8. V The Sims 4 se již nesetkáme s přáními, ale s malými cíli, po jejichž splnění získá simík odměnu.
9. Každá životní událost spustí u simíka konkrétní emoci.
10. Simíci si budou moci vybavit svůj dům podle katalogu, který poskytne obrázek místnosti vybavený prodávaným nábytkem.

Odcházím z blogu... ASI

20. září 2013 v 17:21 | Matty
Ano, je to tak... odcházím z blogu. Možná se tu počase vrátím, ale na chvilku blog předávám ostatním adminům. Ještě si nechám asi pár dnů na zapřemýšlenou, ale asi to tak bude. "Not everything will start again, but everything ends. So me and publicity on this blog. Maybe it will come back, maybe not. Everyone has a bit of hope. Internet is not life, the Internet is an artificial life. Do not be carried away by an avalanche full of stupid haters. Go farther away than it is! - Matty" Jaký je důvod, že odcházím? Teďka si dávám od TS pauzu. Budu se víc věnovat mím přátelům, mím koníčkům a samozdřejmě i mé rodině. Jinak mě zase naštvala ta Adelýna Z., ale už se tu nebudu vyjadřovat. Nejdřív mi napsala namyšlenou zprávu pod jinou přezdívkou, ale asi nevěděla, že existují programy na odhalování fake. Tak jsem jí odepsal velice srozumitelnou zprávou, a asi jí zprávná gramatika tak naštvala, že mi napsala plnou zprávu slova "Bitch" To dokazuje, že její IQ se pohybuje pod 60% a asi ji nedošlo, že já jsem kluk, takže v žádném případě nemůžu být Bitch :D Takže když se ti mé chování nelíbí, tak na tento blog ani na můj kanál nechoď a nevšímej si mě , když si myslíš, že jsem bůh ví jakej.OK? Moudřejší ustoupí. Takže to je jedna věc. A vy ostatní nezoufejte (pokud zoufáte :D) asi se tady tak za dva týdny vrátím ... protože nevím jestly to vydržím :D a hlavně bych asi nevěděl co dělat ve volném čase. Takže si to rozmylím.
Asi neodejdu ale dám si spíše takovou PAUZU.

ZATÍM ČAU... :D

The Sims Novinky 2.díl! - Jak se točily!

19. září 2013 v 14:46 | Simsnewsteam


EA oznámilo nový herní svět

16. září 2013 v 15:00 | Simsnewsteam |  Světy
Ve čtvrtek 26. září se můžeme těšit na zbrusu nový herní svět, který ponese název The Sims 3 Midnight Hollow. Jedná se o malé klidné městečko, jež nikdy nevidělo sluneční svit.
Ačkoliv jde o velice pochmurné, až hrůzu nahánějící město, můžete si zde otevřít svůj vlastní obchod a najmout zaměstnance, kteří vám budou vydělávat simoleony.
Zhlédněte trailer z nového herního světa a podělte se do komentářů o to, co si o městečku Midnight Hollow myslíte.

We are Back!

15. září 2013 v 12:32 | Simsnewsteam
Hi, lil simmers! Jsme zpět! Dnes jsme se vrátili, a opravdu jsme si to užili. Jenom nás naštvaly menší věci, které se tady zatím oběvily. Tak bychom to chtěly uvést na pravou míru! Jako první bych chtěl začít u Simsmaďoura! Jenom bych chtěl podotknout, že j mám mnohem víc starostí a můj život se netočí jen kolem vás a vaše designu. Buď budete trpělivé, nebo nebudete mít NIC! A potom bych se chtěl zeptat co vás to napadlo obědnat si dnes u mě a někoho jiného zároveň??To si jako myslíš, že budeš mít dess od tam toho dokud tam ten nedodělá ten svůj dess? Ale takhle to nejde! Buď si obědnávej u jednoho člověka, nebo je to pro mě jinak zbytečná práce! Takže si to laskavě uvědom.
Taaak.. to je jedna věc.
Potom mě naštval komentář od jakési Adelínky Zelíškové, či co...
Jak může někdo kdo mě VŮBEC nezná o mě říct, že jsem nafoukanej, blbej, namyšlenej... atd.?
Jen chci říct, že takový rozhodně nejsem, a sám takové lidi nesnáším. A to že takový nejsem ti dosvědčí mojí přátelé,...
Tak a teď už dost špatných věcí!
Máme tady pro vás překvapení! Za 1. Viiki oznámila, že bude pokračovat v komixu Ztracené dítě! Za 2. Já budu pokračovat ve Friends, protože jsem si všechny díly četl a bylo mi strašně líto, že to skončilo. Za.3 Odhalíme vám novou úvodku Cherryl a Friends! Za 4. Davčas bude po 15.díle Rexe dělat seriál Rexe! Takže seopravdu máte na co těšit! Tak zatím ahooj!
NOVÁ ÚVODKA CHERRYL:
ÚVODKA K FRIENDS:


LP: Matty's Lets'Play : TS3 Domácí Mazlíčci (1.část) - Seznámení s mazlíčky...

7. září 2013 v 14:45 | Matty |  LP
Ahooj! Natočil jsem NOVÝ Let'sPLay! Líbí??

Odjíždíme!

6. září 2013 v 14:31 | Simsnewsteam
Ahoooj!
Máme pro vás smutnější zprávu pro vás a šťastnější zprávu pro nás :DDD
O co jde? Jde o to že se tu do 16.9. neoběví žádný článek! No mám pro vás jenom na zítra jeden přednastavený, ale jinak tu nebude NIC! Proč? Má to jeden hlavní důvod, a ten je takový, že odjíždíme se školou do CHORVATSKA!!! Wooow! Už se těším. Odjíždíme dnes věčer v 21:00, takže se moc těším. Doufám, že se nezlobíte, a potom budete na dále sledovat náš blog! Jinak The Sims Novinky 2.díl, ještě nikdo neokomentoval :'( Zrovna tam je hodně věci, které musíte rozhodnout vy za nás, a nikdo se na to nekoukne! :(( Tak zatím ahooj!

Aktualizace hry 1.57!

5. září 2013 v 18:30 | Viiki |  Dodatky
Jupíí! Konečně jsme se dočkali! Všechny chyby v TS3 jsou pryč.. Ale musíme mít i novou aktualizaci kterou nainstalujete ve spouštěči ;)

The Sims Novinky!- 2.díl

4. září 2013 v 18:55 | Matty |  TSN pořad a Seriály
Hi, lil simmers! Je tady 2. díl TSN!
Tak snad se vám to bude líbit... :DD
Informace o nové soutěži ZDE!

Bližší informace k první soutěži...

4. září 2013 v 18:54 | Simsnewsteam |  TSN pořad a Seriály
Ahoj! Určitě jste slyšely v druhém díle "The Sims Novinek" o tom, že pořádáme první soutěž!
V čem, to spočívá? Za úkol máte napsat co nejrychleji do komentáře, buď na blogu nebo na YT, kdy vychází poslední dodatek TS3 Do Budoucnosti! Ale chceme přesne datum, ne, že někdo napíše: "Někdy na podzim.." To nepřijímáme! První tři nejrychlejší budou odměněni cenami.
  • 1.místo: Siminka vytvořená Mattym + Diplom
  • 2.místo: Diamand TS3 na pověšení , barva dle vlastního výběru.
  • 3.místo: Diplom.
Pokud chcete aby vám ceny opravdu došly napište nám vaší adresu na tento gmail: simsnewsteamofficial@gmail.com
Tam můžete napsat i jakou barvu diamantu chcete a jestly chcete aby siminka byla s downama nebo bez.
Ale pro ty kteří vyhrají siminku, tak nám napište na gmail vaší emailovou adresu, kde vám pošleme odkaz na stáhnutí vaší siminky!
Soutěž trvá do 17.9. v pondělí!
Tak snad jste pravidla pochopili a kdyby něco tak nám napište!

Navstevnost za minuly tyden (26.8. 2013 - 1.9. 2013) je:

2. září 2013 v 18:40 | Simsnewsteam |  Top-list
Navstevnost za minuly tyden (26.8. 2013 - 1.9. 2013) je:
Pondeli: 114
Utery: 98
Streda: 79
Ctvrtek: 64
Patek: 69
Sobota: 77
Nedele: 84

Celkem: 585

Matty's 2. Special Video: TS3 Má soukromá hra - "Hoteeel!"

2. září 2013 v 12:41 | Matty |  LP
Ahoj! Jak jste si přály další video, tak tady ho máte. Tak snad se vám bude líbit a nezapomeňte na like a odběr!
P.S. : Mám udělat další?

Jak se savují simíci?

2. září 2013 v 9:14 | Matty |  Tutorials
Ahoj! Mám tu pro vás menší tutoriál.... Tentokrát to bude tutoriál, Jak zasavovat hru!
Blbne vám hra, nejde vám zpustit simsko, nebo máte nějaký problém s hrou? Musíte udělat přeinstalaci, ale nechcete stratit svojí rodinu (hru)? Tak si přečtěte tenhle tutoriál, jak se savují simíci!
1) Je to jednoduché... Než uděláme přeinstalaci, tak si otevřeme:
Dokumenty/Electronic Arts/The Sims 3/Saves
Ve složce saves si najdete svojí rodinu...
A přesunete jí na plochu. Poté můžete v klidu udělat přeinstalaci.
Lehké, že ano?

KOPÍRUJ JEN SE ZDROJEM!!