Blog založen 9.2.2013
Design by Matty

Prosinec 2013

Bye Bye 2013!

31. prosince 2013 v 11:34 | Simsnewsteam
Ahoooj!
Už je to poslední článek tohoto roku.
Za celý tento rok jsme společně zveřejnili 812 článků, včetně tohodle. Tady máte výpis kolik článků jsme za jaký měsíc napsali :
Únor (204)
Březen (81)
Duben (136)
Květen (125)
Červen (75)
Červenec (30)
Září (23)
Říjen (38)
Listopad (15)
Prosinec (39)
A všem bychom, chtěli opravdu MOC poděkovat za vaší neustálou podporu, a doufáme, že nás budete podporovat i v následujícím roce :) Moc vám chceme poděkovat za 87 liků na naší Facebookové stránce a 24 (nebo 23 - nevím to přesně) odběratelů na našem You-Tube kanále. Na našem Asku se nás ptáte, jestli bude Silvestrovský speciál. Bohužel, ale nic takového nebude, ale můžete se těšit na minifilm, který výjde na narozeniny našeho blogu! :D Tak snad bude rok 2014 více úspěšný, než tenhle a budete nás nadále podporovat. Opravdu moc si toho vážíme! :)


Siminka by Viiki a informace..

29. prosince 2013 v 22:56 | Viiki |  Fotky z The Sims
Ahoj.. Jsem tu (zase po dlouhé době) .. Co se týče komixu ''Ztracené dítě'' tak už na něm pracuji ... Teda dneska sem se snažila :) .. JInak vážně nemám čas takže ho vydám až ve školím roce tedy až začne škola :) Nevím jestli ho vůbec někdo bude číst, ať to nedělám zbytečně.. Napiště do komentu jestli to má cenu nebo ne! :)) Já ho udělám ráda :) ..

________________________________________________________________________________________________________________
JInak mám novou siminku :)) Avril Cake..(Bláznivější jméno mě nemohlo napadnout xD ''Cake'' :DD xD
-FOTKY JSOU BEZ ÚPRAVY-
PŘED
Po:
-FOTKA KDYŽ JEŠTĚ BYLA MOŘSKÁ PANNA-

1) Líbila se ti siminka?
2) Ohodnoť jí jako ve škole
4) Volná konverzace..
5) Chceš abych udělala komix?

BUG :DDD

29. prosince 2013 v 15:41 | Matty |  Fotky z The Sims
Taky se vám někdy ve hře, nebo při hraní simska stane nějaký BUG? :D Asi určitě, že jo? :D Nejčastěji to bývá u chybných downloadů, a nebo tvůrci udělali chybu. Naposledy se mi stalo, že jsem dal simince překrásná vlasy. Ale překrásné byly jenom ve tvorbě simíka, jelikož jak jsem začal hlrát, tak byla plešatá a jak chodila, tak ji z hlavy lezly nějaké hnědé ostny, či co :DDD Potom se mi stalo, že jsem jen ze srandy, chtěl udělat siminku tlustou, ale vršek zůstal hubený a spodek byl tlustý :DD Měl jsem z toho záchvaty říkal jsem něco podobného, jako "WTf?!" o.O Foto níže :
Potom se mi stalo, že jsem dal simince jedno super tričko, ale jaksi zneviditelnělo :DDD
Tak to byl takový menší článek o bugzích - nevím jak to sklonit :DD
A stal se vám někdy nějaký bug? napište do komentáře :)


WALLPAPER by Matty 0.2 - Kate Remake :)

29. prosince 2013 v 15:00 | Matty
Ahooj!
Chtěl jsem vědět, jak by vypadala Kate (z Friends) s jinčíma vlasama než hnědýma. Tak jsem se s tím patlal v Photofilteru a nakonec to nevypadá zas tak špatně. Dal jsem jí fialové vlasy, a pak jsem z toho chtěl udělat třeba pozadí na plochu, tak jsem taky tak udělal :) Můžete si ji nastavit, ale nikoho do toho nenutím. Mě se teda moc ta tapeta nelíbí, ale každý máme nějaký názor, že? :)

Friends - 9.díl - Comeback! :P

28. prosince 2013 v 15:17 | Matty |  Komixy
- tenhle článek jsem psal včera a omylem jsem ho publikoval, a pak dal pryč a teď když ho vydám dnes 29.12. , tak to píše, že jsem to vydal včera někdy v 15. hod. -

Ahooj!
Máme tady Comeback mého falešně ukončeného komiksu "Friends", možná některé postavy nebudou vypadat, jako vypadali předtím, tak snad to nebude vadit. Tenhle díl, je kratší, ale příští bude delší a hodně se v něm stane! Tak se nezapomeňte podívat! Tak snad se vám tento díl bude líbit a napíšete nějaký ten komentář :) Zatím ahooj!

New Dess : Silvestr 2013!

28. prosince 2013 v 11:07 | Matty |  Mattyho grafika
Ahooj!
Je 28.12., a brzo tu bude Slivestr, takže je čas na nový DESS! Vyráběl jsem ho před chvilkou. V pozadí nic moc není, jelikož mám NOVÝ MONITOR, a už to vidím, jak to vidí lidi s větším monitorem a je to hrůza, tak jsem to udělal tak, že pozadí bude jednobarevné, aby tam třeba nebyla půlka něčeho. No, a já už se nebudu vykecávat a tady máte náhled a info...

Délka vytváření : 10 min.
Spokojenost : Myslím, že je dobrý - 95%
Název : Silvestr 2013 - jak originální :D
Poznámka : Žádná -_-

A jak se líbí vám?

Info o komiksech (čekejte dobré ale i špatné zpravy)

28. prosince 2013 v 10:12 | Matty |  Komixy
Ahooj!
Máme tady menší info o komiksech na této stránce. Začneme tou špatnou zprávou, a ta zní, že admin Davčas zrušil definitivně sérii komiksu "Bella in the underworld", jelikož byl prý moc náročný na zrealizování, a že by to vycházelo nejlépe, každý měsíc, ale Davčasovi se do toho moc nechtělo a tak tento komiks pohřbil. Ale říkal, že se můžete těšit na nové díly Rexe, kde se prý stane něco nečekaně převratného. A ještě dodal, že jak se zmiňoval, že udělá z Rexe seriál, tak tato možnost pádá, a řekl, že bude radši pokračovat v komiksu.


Pak tady máme info o komiksech od Viiki. No, ona je na tom tak zvláštně. Ona nakousne, nějaký komiks ale potom se jí to nechce fotit a buď to ukončí šíleně brzo, nebo nevydává další díly. Jak jsme přijeli z Chorvatska, tak všem oznámila, že bude pokračovat v komiksu "Ztracené dítě", který skončil u 4 dílu, a to dítě se ještě ani neztratilo. Ale v poslední době, říká, že nemá čas, ale ona čas má, ale nechce se jí přidávat, no spíš neví co má přidat. Tak snad si brzy čas udělá abude (snad) pokračovat se svími komiksy. :)


A pak, je tu něco o mích komiksech. Jelikož se mi smazala složka, kde byly fotky Cherryl, takže u předchozích dílů, nejsou fotky. A Cherryl mě nějak moc nebavila, byla taková, že se dala hned předpovědět a nebolo to ono, co to mělo být. Takže myslím, že to můžu ukončit a nebudu opračovat, jelikož se v příštím roce chci hlavně zaměřit na pokračování "Friends", aby to opravdu stálo za to. Už to mám promyšlené jak to všechno bude. A ještě něco k prázdninovému komiksu "Vzala sis toho pravého?" , tenhle komiks bude probíhat jenom o letních prazdninách, Jo, vím, je to blbé ale chci se víc zaměřit na Friends. Tak doufáme, že se na pokračování komiksů, jak od Davčase, Viiki, tak i ode mě. Tak zatím ahooj!
(Pamatujete si, kdo to je? Jestly ano, napište to do komentáře :) )

Rexův Příběh 12.díl Kráska na obzoru !!!

27. prosince 2013 v 19:51 | Davčas |  Komixy


V minulém díle jste viděli:Fotky + Dobrá zpráva! :)

27. prosince 2013 v 15:36 | Matty |  Fotky z The Sims
Ahoooj! Máme tady 27.12. a dneska jsem byl bruslit :3 Miluju bruslení, ale potom mě začali bolet nohy :/, no ale o to tu nejde! Mám pro vás jednu novou dobrou zprávu! :) Už jak jsem nainstaloval nový dodatek Do Budoucnosti, tak mi tam šli dát další dodatky, a nainstalovali se mi downloady, a už můžu zase vytvořit kopii Kate a Jessie z komiksu Friends! :) :D Takže můžu zprovoznit komiks, a bude to pokračování, ale bude více dramatické a nebudou v něm erotické scény, ale bude tam hodně humoru :DD Tak doufám, že se těšíte na pokračování tohoto komiksu, který jste si kdysy celkem oblíbili :) Tak a tady mám pár fotek jak jsem bádal dodatek Do Budoucnosti :)

Pozastavení - 27.12. - 1.1.

26. prosince 2013 v 20:37 | Simsnewsteam
Je nám líto, ale musíme pozastavit blog, jelikož byly vánoce a bude silvestr, takže vůbec nemáme čas na psaní článku. Pozastavení bude trvat do 1.1., tady 5 dní než jdeme do školy :) Supééér! Jdeme do školy až 7.1.! :D Potom vám tu dáme články co jsme pod stromečkem dostali :) Ale možná sem hodíme nějaký ten článek i běhěm pozastavení, ale to se uvidí :DD Ale jinak nevím, jak ostatní admini, ale myslím, že jsou taky pryč a nemají čas na vydávání článků :) Ale neberte to jako velké pozastavení , prostě tím chceme říct, že nebudeme přidávát pravidelně, ale nějak obden, nebo tak něco :) Tak předem děkujem za pochopení a štastný nový rok 2014! :)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nemuseli číst ty naše žvásty celé, ale stačilo přečít jen to co je TUČNĚ VYZNAČENÉ :DDD
Moje (Mattyho) nové siminky :D Přidám tu někdy s němačlánek, ale ta blonďata už vipadá jinak :DDD

Woofy and Elisabeth

23. prosince 2013 v 12:50 | Matty |  Downloady
Ahooj!
Vytvořil jsem 2 siminky - Woofy McRay a Elisabeth Qwee. Ano, ony se mají hodně rády :DD Woofy je hodně extragavantní a Elisabeth zase sází na nošení nových trendů. Daly se dohromady na střední škole, kde se nejprve nesnášeli a poté jak měli společný úkol, tak se lépe poznaly a byly BFF a poté spolu začaly chodit. Já vím zvláštní příběh :DD No obě simky vám dávám ke stažení a snad si je někdo stáhne :) Zatím ahooj!

WALLPAPER by Matty 0.1

23. prosince 2013 v 11:59 | Matty |  Mattyho grafika
Ahooj!
Ptohlížel jsem svoje fotky ze Sims a rozhodl jsem se vytvořit pro vás vytvořit obrázky na plochu. Nejsou moc extra ale nikdo vás nenutí si je nastavovat. Dneska ještě přidám 2 siminky ke stažení, tak se sem nezapomeňte ještě podívat! :)
TAK KTERÁ TAPETA SE VÁM NEJVÍCE LÍBÍ?

Návštěvnost a hrstka keců :-D

23. prosince 2013 v 11:58 | Davčas |  O nás :P
Ahoooooooj možná si toho nikdo nevšiml ale včera i předevčírem jsme měli návštěvnost která přesáhla číslo 100 !!!
Moc mi to udělalo radost a myslím si že už je blog zase ve své kůži a že už se konečně vzpamatoval,na našem Top-listu máme Celkem: 20 920 návštěv za tento necelý rok našeho blogu, a proč necelý ? Protože náš blog vznikl 9.2 což je 9.února a během tohoto měsíce jsme měli 204 neuvěřitelných článků i s downloady.
Kdyby nebylo našeho blogu nikdy by nevznikly The Sims Novinky
nebo GameSHOW a tak dále, takže vám moc děkujem :-D


EDIT - 12:00 - A Davčas to pořád neumí vyfotit a vystřihnout, a dává sem aktuální počítadlo... :/ :D

Nadpis..

22. prosince 2013 v 20:08 | Viiki
Čau lidi :) .. Jak jde život? :) Těšíte se na vánoce? :) Pochlubte se :)) Máte nakoupené dárčeky? :D :)) Už jen dva dny!! Dva dny!! :O ''Ubýhá'' to jak něco -.- .. Moment.. Nebyli ještě včera minulé vánoce? Hmm.. Tento článek je asi dost trapný jelikož nevím co mám přidat a Matty mi řekl že něco přidat musím -.- :) .. Hrajete pořád sims? :)) Mám návrh na soutěž ale musí mi ji schválit Matty :)) Tak jo, tak se mějte a o soutěži vám dám vědět :)) Zatím:-* :)


Oslavte simácké Vánoce !!!

22. prosince 2013 v 17:32 | Simsnewsteam |  Dodatky
Máme dobrou zprávu pro všechny hráče Simíků, kterým v dopisu pro Ježíška nechybí některá z her ze série The Sims 3. Až do 19. ledna můžete pořídit vybrané hry The Sims 3 s výraznou slevou. Základní hru již za 499 Kč, dodatky jsou k dostání od 399 Kč. Se Simíky se tak můžete podívat na svět zítřku s dodatkem The Sims 3 Do budoucnosti, objevovat podmořské poklady s dodatkem The Sims 3 Tropický ráj nebo zažít pořádný vysokoškolský mejdan s dodatkem The Sims 3 Studentský život. Ceny her jsou pouze doporučené, mohou tedy být u jednotlivých prodejců ještě nižší.
The Sims 3 je simulátor, který hráčům propůjčuje nástroje, pomocí kterých si mohou hrát se životem. Volnost The Sims 3 nabízí nekonečné možnosti, jak hráče pobavit překvapivými a škodolibými situacemi! Hráči mohou vytvářet jedinečné postavy, Simíky, ovládat jejich život, upravovat jejich vzhled, osobnost, a dokonce i jejich snový domov. Hráči také mohou vyslat své Simíky na průzkum nových míst ve městě, kde se mohou setkávat s dalšími Simíky ze sousedství. K The Sims 3 patří i on-line komunita, kam se hráči mohou připojit a stahovat si exkluzivní obsah, případně sdílet své vlastní výtvory se světem. Rychlé výzvy a úkoly, které nabízí odměny, v The Sims 3 dávají hráčům volbu, zda naplní osudy svých Simíků a splní jim jejich přání, nebo nikoliv.
(Dodatek 11) Do budoucnosti
(Dodatek 10) Tropický ráj
(Dodatek 09) Studenský život
(Dodatek 08) Roční období
(Dodatek 07) Obludárium
(Dodatek 06) Showtime
(Dodatek 05) Domácí mazlíčci
(Dodatek 04) Hrátky osudu
(Dodatek 03) Po setmění
(Dodatek 02) Povolání snů
(Dodatek 01) Cestovní horečka


CZ LP: Harry Potter and Philosopher"s stone - 2.část

21. prosince 2013 v 14:17 | Davčas |  LP
Ahoj, dnes jsem nahrál svůj další LP na
hru Harry Potter,tak snad se vám bude líbit.

TSN - Vánoční Speciál (minifilm)

21. prosince 2013 v 8:34 | Matty |  TSN pořad a Seriály
Ahoooj!
Tak a je tu už dlouho zmiňovaný a vámi žádaný (hlavne na ASK.FM) vánoční speciál!
Je trošku depresivní, a vede z toho ponaučení, že nesmíme být ke svým kámošům hnusní, když nám nic neudělali, jinak vám pak nikdo nepomůže. Ale i když se k vám chová hnusně tak by ste mu mohly pomoct :DD
Tak si to užíjte!
A po dlouhé domě aji jak se točily! :DDD

Vánoce v The Sims Free Play

19. prosince 2013 v 17:33 | Simsnewsteam |  Dodatky
Doposavad jsme na našem blogu nepsali žádný článek o verzi hry The Sims pro chytré mobilní telefony, která nese označení The Sims Free Play. Nicméně byste měli vědět, že nyní máte možnost oslavit s touto hrou vánoční svátky, jak se patří. Producenti totiž přišli s vánoční úpravou této gamesky, kterou můžete stahovat do svých phonů zcela zdarma.

Na co všechno se můžete těšit?
  • Pomůžete Santovi najít jeho skřítky, bez kterých by nestihl všem dětem včas dopravit dárky
  • Sami si vyzkoušíte výrobu dárků v Santově dílničce
  • Zamezíte, aby zlý zelený skřítek zkazil dětem vánoce
  • Skamarádíte se s krásnými soby, které můžete dokonce i nakrmit
  • Oslavíte příchod nového roku pořádně hlasitým ohňostrojem
To vše pouze v The Sims Free Play
Pro Apple zařízení stahujte ZDE.
Pro zařízení s operačním systémem Android stahujte ZDE.
free-play


The Sims Novinky! Vánoční Speciál - Již brzy

18. prosince 2013 v 18:56 | Matty |  TSN pořad a Seriály
Ahooj! Dneska tu nic pořádného nepřibyde, jelikož jsme před chvíli dotočili TSN - Vánoční Speciál! A bylo to fakt namáhavé :DDD Fakt jsme se alenásmali jak jsme u Davčase doma, měli točit jak tam bude on a matka, a já jsem měl být matka :DDD Fakt jsme z toho měli záchvaty, ale nakonec je matka kameramanka Ája. Po dlouhé době, se zase objeví fenomén "Jak se točily.." a budou tam vystřižené scény z tohoto speciálu XD :DD. Natáčeli jsme to celkem 4 dny nebo 3, a bylo to fakt vyčerpavající. Vystřihli jsme spoustu věcí, takže jsme se vůůbec nedrželi scénáře :DD Tento speciál můžete shlédnout za 6 dní, tady na VÁNOCE, na našem You-Tube kanále, který máte aji v menu. Zítra je už předposlední den školy! My budeme mít v pátek nějakou besídku, jako každý rok. Budem si předávat dárky, soutěžit, dělat co chceme :D ...atd. A jak to budete mít vy v pátek? Tak zatím ahooj!


CZ LP: Harry Potter and Philosopher"s stone - 1.část

17. prosince 2013 v 19:46 | Davčas |  LP
Ahoj, dnes jsem nahrál svůj první LP na
hru Harry Potte,tak snad se vám bude líbit.