Blog založen 9.2.2013
Design by Matty

Rexův Příběh 12.díl Kráska na obzoru !!!

27. prosince 2013 v 19:51 | Davčas |  Komixy


V minulém díle jste viděli:
Rexe ten jednorožec pořád nějak fascinoval ale né udiveně fascinoval ale strašidelně on se díval na něj a potom on za na jeho oči, ty vykulené a podle něj tak sfetované oči, nebylo jim úniku jako by ten jednorožec pořád opakoval slova: BUDU TĚ PRONÁSLEDOVAT AŽ DOKONCE TVÉHO ŽIVOTA !!!!
A tak se Rex naštval a..... začal..................začal................................začal.................naříkat a brečet a potácet se kolem domu.
Josh s Emy nemohl odtrhnout oči,
a pořád zíral jak jí to v těch plavkách z kolekce DIESEL sluší.
Josh: "Tý jo kočka" !!!
"Asi si taky půjdu zaplavat" !!!
Pro Rexe to byl i bude jeho životní zážitek, na který nikdy nezapomene protože se koupal v bazénu aniž by ho za to někdo seřval, a říkal si že až umře a měl by manželku a malá štěňátka nenapadli by ho jiní lidé než Josh a Ema.
"Má se li to někdy stát" ? To nikdo neví ale ať už se stane cokoli Rex moc dobře ví že by se Ema a Josh zachovali tak jak bych chtěl, ale zatím jde můj život dál a tak doufám že bude stát za to a že se mi už žádná podobná příhoda jako s šéfem Mafie nikdy nebude opakovat ani se tím pádem nestane.
A co myslíte že po tomhle náročném a naplněném dnu Rex bude dělat, půjde Joshovi udělat kafe a půjde spát, řečeno teoreticky. PS. Josh ani Ema nepije kafe :DDD


Byl to jako každý den, Josh nebo Ema vstane dá najíst Rexovi a jde s ním ven po té se udělá oběd a Rex je na něj vždy přivolá dlouhým vytím. Ale však dnešek je něčím vyjimečný, Josh hned z rána dal Rexovi najíst a potom se šli pohodlně projít k pláži a pak se zase otočili a šli zpátky domů a to chvíli trvalo a mezitím se Rex stihl už dvakrát vyčůrat na něčí nohu i když nevěděl kdo to byl ale po chvíli slyšel nějaké skučení a pořád uvažoval jestli se vyčůral na nějakou veverku která v zápětí pořádně vřískla a nebo to byla nějaká stará babička. Než se stihl mezitím vším rozhodnout byli už na velkém rozcestí a naproti jeho zraku stál jejich dům ale výhled na dům mu v okamžiku zastínila jakási žena která nosila šaty červené barvy která ve sluníčku jiskřila tak že si Josh musel přikrýt oči dlaněmi.
Žena se ale velmi zabškle a podivně tvářila když viděla ty dva které snad nikdo nemohl přehlédnout, protože Rex začal strachem Joshovi očůrávat nohu který v tom náhle zaječel tak že to museli slyšet až na pláž, kde se všichni začali otáčet za sebe a jedna stařenka si dokonce musela vypnout své naslouchátko.
Záhadná žena pořád přistupovala blíž a blíž, až už se v zápětí lekla protože Rex co nejhlasitěji zaskučel a později žena zjistila že mu doslova drtí jeho hebký ocásek, když už konečně zvedla nohu Rex okamžitě běžel na rozcestí a hlavně aby už jí nikdy nespatřil. Alespoň v to doufal.
Žena: "Dobrý den já jsem Edit Válkrová" !
Josh: "Dobrý den já jsem Josh Carter, co si přejete madam" !
Edit: "Víte právě mě vyhodili s práce no a právě si hledám novou a to tak že nabízím každý den úklid celého vašeho domu, tak jsem se chtěla zeptat vás jestli by jste nepotřebovali úklid". Po té se docela trapně uchechtla
Josh: "No já myslím že by to šlo, rád bych vám pomohl, pojďte prosím za mnou bydlíme hned na proti".
A to se Ema mezi tím pokoušla udělat jakýsi podzimní salát a přitom už dvakrát zakopla když šla pro houbičku aby něco utřela,a také se několikrát praštila dveřmi od ledničky když šla pro zeleninu, praštila se natolik že už ani nedovedla spočítat kolikrát se do té hlavy už těmi dveřmi uhodila.
A když už konečně nenahlížela do Kuchařky začala vše kontrolovat, vždy si radši vše přepočítala alespoň pět krát.
A když konečně začala krájet zeleninu zase se něco muselo stát a stalo se to že se za necelých deset minut stihla už osm krát říznout do prstu a v tom si říkala že kdyby tam náhodou našli její prsty ať je nejí že si je potom zkusí přilepit. Po té už krájela poslední kousek zeleniny a už to vypadalo že se řízne už po deváté ale v tom už přišl Josh Rex a Edit.
Ema: "Ahoj zlato, už se Rex vyvenčil" ? "Kakal"? "Jo a jakou to mělo barvu"? "Zase se ti vyčůral na nohy"?
Josh nestihl odpovědět ani na jedinou otázku,v tom už ale Emu zastavil a zeptal se: "Chtěl jsem se tě zeptat jestli bys tady nevzala jednu paní která si hledá práci a chtěla by být naše uklízečka, co na to říkáš" ?
Ema po chvilce úzkostně odpověděla: "No tak... dobře a ona je tady" ??
Josh: "Ano už jde"!
Ema: "Dobrý den já jsem Ema Cartrová"!
Edit: "Já jsem Edit Válkrová, a chtěla bych tu pracovat jako uklízečka"!
Ema a Edit si vše domlouvali jako třeba ty žvásty v kolik přijdete uklízet kolik plátím a tak dále, meztím se Rex volně toulal kolem bazénu a už třikrát tam spadl, potom už toho měl plnou hlavu a chystal se jít dovnitř.
Rex se pohodlně procházel když v tom...

JEDNOROŽÉÉÉÉÉÉÉÉÉC !!!

V Rexově hlavě to znělo jako ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ale v uších ostatních to znělo jako hlasité Aůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů, všichni vyskočili v tu ránu až na strop.
Když už se Rex alespoň na minutu uklidnil přišla Ema a začala ho hýčkat a říkala mu ať nemá strach, i když vlastně nevěděla z čeho má Rex takový strach. Edit a Ema nejsou v až tak dobrém vztahu jelikož mezitím Ema pozvala Edit na oběd a ta po ní hodila sklinkou ale přitom tvrdila že to byla nehoda a že mají velice kluzké sklinky, na to též se vymluvila když po Emě hodila vidličkou, a Ema měla později pocit jako by jí Edit chtěla každou chvíli jednu vrazit nebo to spíš vypadalo že jí chce od stolu vyhodit.

1.Líbil se ti tento díl ???
2.Co si myslíš o Edit a jejím chování ???
3. Co myslíš že bude v nadcházejícím dílu ?
4. Volná diskuze !!!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Matty Matty | Web | 27. prosince 2013 v 20:57 | Reagovat

1. No jo, ale nechápu, jak mohly být spolu na obědě když Rex byl u bazénu a šel hned dovnitř??? 8-O Kdy se to stalo? 8-O Jsem z toho zmatený...
2. Taková krávka, chce Emě přebrat Joshe :-?
3. Nevím 8-O

2 Katee Katee | Web | 28. prosince 2013 v 17:57 | Reagovat

Ta 4. fotka odspodu :D Rex si tak vznešeně kráčí :D A vypadá to, jako by měl toho jednorožce v puse :D Pěkný díl ;) Edit je kráva :-?

3 Kika001 Kika001 | 29. prosince 2013 v 11:51 | Reagovat

Super díl,tesim se na dalsi :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama