Blog založen 9.2.2013
Design by Matty

Leden 2014

Family House by Davčas :D

31. ledna 2014 v 11:27 | Davčas |  Downloady
Ahoj, pokud se vám zdá že poslední dobou tu dávám věci z The Sims 3 které jsem vytvořil,a dal je ke stažení, ne ani náhodou se vám to nezdá protože mě opět začlo bavit the Sims a stavět domy a především dělat simíky a komixy, a dnes tu pro vás mám takový, myslím si útulný baráček ke stažení (no baráček :DD Trochu větší baráček) tak snad se vám bude líbit, a do komentářů mi napište svůj názor a také jak by jste tento rodinný dům pojmenovali, protože mě vůbec nic nenapadá :D

Rexův Příběh 13.díl Ema Vs. Edit !!!

30. ledna 2014 v 14:23 | Davčas |  Komixy

V minulém díle jste viděli:Jassica by Davčas!

30. ledna 2014 v 13:42 | Davčas |  Downloady

Ahoj, udělal jsem siminku která se mi docela líbí v obličeji, zdá se mi taková simpatická :D
Tak doufám že se vám líbí a že si jí někdo stáhne, udělal jsem více fotek takže svůj názor můžete napsat dole v komentářích :)Rexův Příběh 13.díl Již Brzy !!!

28. ledna 2014 v 18:09 | Davčas |  Komixy
Ahoj Snipers, doufám že máteještě máte rádi komix jménem Rexův Příběh který už je tu od počátku existence našeho blogu, stejně jako další dva komixy jako např. Friends a Horor na univerzitě.Tak doufám že se na něj dost z vás dívá i když nepíšou ty komentáře které mě tak trochu mrzí že vás moc nenapíše ale nezazlívám vám to ("Ještě aby jo :DD") ale je mi líto že to tolik nekomentujete :/ Už mám napsaný třináctý a mám nafocený i 14. díl ale ten 13. zveřejním podle toho kolik vás na blogu zrovna bude, jestly se ptáte proč tak je to proto že to zveřejním a on-line bude jen jeden, k čemu to potom bude ? Dále jsem se vás chtěl zeptat jestli mám udělat v této sérii 20. dílů nebo 15. dílů, mě osobně se mi moc nechce dělat dvacet ale klidně to pro vás udělám v tom není žádný problém, je to na vás takže snad se vám to bude líbit a snad už bych chtěl jenom říct, mějte se báječně a hrajte The Sims !

(New) Photos with Joana! :P

27. ledna 2014 v 19:59 | Matty |  Fotky z The Sims
Ahoooj! Nejdříve si tak trochu postěžuju a potom začneme s tímhle článkem :D Včera mě fakt naštvalo, že jsem přidal článek o mojí rodince, který mi zabral dost času v upravování fotek a potom mi ten příspěvek zaspamujou ostatní admini :/ Nemůžete např. ty forky z TS4 přidát až další den??? Potom máme hromadu článku v neděli a v pondělí nic? Tak co to... Takže si domluvíme max.2 články denně! Protože mi příjde nefér, že u vašich "nových" článků jsou 2-4 komentáře a u mě jen jeden! Tak to by bylo vše a můžeme přejít ke článku :DDD
Upravil jsem fotky naší známe siminky Joany :D Určitě vás už musí takzvaně s*rát :D Protože je skoro všude :DDD No ale tentokrát jsem si vyhrál s úpravou těchto fotek. Tak co na ně říkáte? Vaše reakce pište SLUŠNĚ do komentářů! A také můžete hádat v jakém programu to bylo upraveno. Jenom adminka Viiki ma zakázáno soutěžit, jelikož ona to ví :D Jinak se omlouvám, že SIMS BLOG AWARDS má tak velké zpoždění, ale nemám na to dostatek času :DA ten kdo neviděl můj včerejší článek tak má odkaz PŘÍMO TADY!
Tak zatím ahoj!

Fotky z The Sims 4

26. ledna 2014 v 19:05 | Davčas |  Fotky z The Sims
Ahoj Snipers, mám tady pro vás 4 nové fotky z The Sims 4,
možná že už jste je někde viděli ale radši je sem dám :DFotky na téma BFF

26. ledna 2014 v 12:13 | Viiki |  Fotky z The Sims
Ahoj! :) Včera jsem si zahrála sims, protože jsem se nudila :(:D (Nešla Wi-fi) Tak jsem nafotila pár fotek z mé soukromé hry :)

1♦. Kerá siminka se ti líbí víc? :)
2♦.Která fotka se ti líbí nejvíc?
3♦.Chtěli by jste je na stažení?
4♦.Volná Diskuze

DOWNLOADS BY MATTY 1.

26. ledna 2014 v 11:12 | Matty |  Downloady
Ahoooj!
Vytvořil jsem novou rodinku a zrekonstruoval baráček. A tak mě napadlo vám ho tu dát ke stažení. Pokud nevíte, jak stahovat, tak tady máte postup:
1.Nejdříve to stáhněte
2. Poté to co se vám stáhne, tak si to přesuňte na plochu a z plochy do složky:
DOKUMENTY/ELECTRONIC ARTS/ THE SIMS 3/ DOWNLOADS!!!
3. Potom otevřete spouštěč a klikněte na STAŽENÉ SOUBORY!
4. TAM TO NEJDĚTE A ZAŠKRTNĚTE A DEJTE INSTALOVAT!
5. Potom se to nainstaluje a máte to ve hře!

tak snad si to někdo stáhne, a zatím ahooj!
1.) DOWNLOAD - SIMÍK JOEY

DOWNLOAD

2.) DOWNLOAD - SIMINKA JULIETA

DOWNLOAD

3.) DOWNLOAD - SIMÍCI (CELÁ RODINA) + DOMEK


DOMEK:

DOWNLOAD


Winter is Super :DD

25. ledna 2014 v 18:50 | Davčas a Simsnewsteam |  O nás :P
Tak a je tu to co vám říkala Viiki, totiž video Winter is Super, tak snad se vám bude líbit a pobavíte se a ukrátíte tak čekání na Narozeninový special vek terém by měli být tři filmy tak snad to nějak stihnem :D
Tak zatím ahoj, pokud se vám video líbilo dejte palec nahoru
a pokud ne dejte palec dolů :DD A hrajte The Sims!

Winter is super!

25. ledna 2014 v 13:15 | Viiki
Ahoj! Dlouho jsem se tu nepodívala protože nebyl čas a nebo jsem neměla o čem psát. :)
Včera 24.1 (ano měsíc po Štědrém dni :D) jsme Matty, já, Davčas a Ája byli venku :) Chvíli jsme točili druhý film speciálu na narozeniny blogu a potom jsme se poflakovali :)) Bylo to super! :3 Natočili jsme krátké videjko s názvem ''Winter is super'' ..
Teď jenom sledujte blog a dočkáte se :) Ale nevíme kdy video zveřejníme, jelikož si Davčas nedává na čas.. Jinak, taky u vás sněží? :'3 A jak prožíváte ''zimu'' ? :))
Tak my jdeme zase ven :):D Ahooj! ;)
The Sims Novinky! Narozeninový speciál - Oficiální trailer!

23. ledna 2014 v 16:05 | Simsnewsteam |  TSN pořad a Seriály
Ahoooj! Delší dobu jsme tu nebyli, ale zato tvrdě pracujeme na připravovaných filmech, a abychom vám zkrátili čekání, tak tu pro vás máme OFICIÁLNÍ TRAILER!
Svoje názory piště do komentářů!

Snowmans :DD And funny moments :-P

22. ledna 2014 v 19:45 | Simsnewsteam |  Fotky z The Sims
Ahoj Snipers! Nemáme moc času,alespoň tu dáme pár srandovních fotek z the sims 3 :-D
Tak snad se vám budou líbit...


Photosssss!

19. ledna 2014 v 14:55 | Matty |  Fotky z The Sims
Čaute -.-
Zase jsem musel přeinstalovávat hru -.- Proč? No, protože mi to dělalo stejnou chybu jako předtím, takže jsem přeinstaloval VŠECHNY DODATKY a šel jsem hrát! Samozdřejmě jsem vyfotil pár fotek ;)
Do komentářu můžete napsat která je nej! :)
Momentka :D

Směs downloadů 2014

19. ledna 2014 v 10:34 | Viiki |  Downloady

Free Dess : Nicki Minaj! :P

18. ledna 2014 v 14:18 | Matty |  Mattyho grafika
Ahoooj!
Vytvořil jsem design s rapperkou Nicki Minaj! Ale jelikož o ní nemám blog, tak ho tady dávám. Pokud by měl někdo zájem, ať mi napíše do komentáře :
1. Přezdívka
2. Blog
3. E-mail
Ostatní můžete napsat jestli se vám dess líbí ;)

Plná velikost : ZDE

Download : Super Villa

17. ledna 2014 v 18:22 | Simsnewsteam |  Downloady


Pro stažení klikni na obrázek ;)
UPOZORNĚNÍ: Pro stažení musíte být přihlášení na The Sims Resource, pokud účet nemáte, můžete se zaregistrovat ;)

Thanks + Zázrak na FB! ;)

16. ledna 2014 v 18:16 | Simsnewsteam
Hello, everybody! :P
Máme pro vás důležitou informaci! JO, víme, že je těch informací nějak hodně, ale tuhle vám také musíme sdělit :) Jedna se o to, že nám narostlo ohromné množství fanoušků! :O Někteří "šmejdilové" nás našli aji na Skypu! :D No aspoň u mě (Mattyho), jsem měl žádost od něho k přátelství. Bohužel jsem to odmítnul, ale založili jsme si vlastní Skype! :D Jmenujeme se simsnewsteamofficial, jak jinak, že :D No a začali jste s náma i více komunikovat, a měli jsme neskutečné množství otázek na Asku, a jde vidět, že se na nový speciál, už opravdu hodně těšíte :D A tak jsme si pro vás vymysleli přezdívku Snipers! :P Možná nás později napdane něco lepšího, ale zatím jste Snipers :D No a jinak, jsme si jentak, prohlíželi naší FB stránku a uviděli jsme, že už přesáhlo 100 liků!!! :O Opravdu moc díky, a zatím děkujeme za vaše otázky, a snad jich bude ještě více. Dám odkaz do horního boxu ;) Tak sorry, za chyby a zatím ahooj! :D

Info k NAROZENINÁM BLOGU!

15. ledna 2014 v 18:26 | Matty and Simsnewsteam
Ciao!
Máme tady pro vás informace, ohledně narozeninách blogu. Jak už jsem říkal, tak se na programu oběví GameShow 3.díl, Speciální video ve kterém by měli být TŘI kratší FILMY, ale asi budou jenom 2, jelikož nás poslední dobou štve adminka Viiki, která nám to ztěžuje, tím, že nemá vůbec čas! Hraje dobře, ale nemůžeme to točit jenom v pátky :O No ale snad se to nějak zlepší. Jinak první film už máme hotový :333 Davčas říká, že je to dobré (má to 20 min.). Tak ještě uvidíme, jak půjde ten druhý! :D No a teď se přesouváme k tomu hlavnímu tématu! Jak už jsem psal, tak se bude konat 2.hodinový LiveStream, ve kterém budeme odpovídat na otázky! No, a my bychom chtěli, aby jste sem do komentářů napsali vaše otázky. Chtěli bychom vás moc moc moc o to poprosit :D A my vám za to slíbíme, pravidelné přidávání článků a pořadů! :3 :DDD Jinak děkujeme za kladné hodnocení Katee u našeho posledního filmu ;) Jinak ten dess mi vůbec nesedí na velkém monitoru asi ho změním :DDD Příjde mi trošku divný :D
Takže sorry za chyby, a zatím ahoooj! :D

My NEW sim!

14. ledna 2014 v 19:21 | Matty
Nazdar Bazar! :D
Hlasí se Matty! Bohužel dnes už fotky rodinky nepřidám, jelikož jak jsem ji chtěl nafotit, tak mi naše staré známé simsko SPADLO -_- . Takže sem dám jenom fotky mojí nové siminky Anette Power :DD Mě strašně líbí šaty co má na sobě :) Jinak dneska jsem byl zkoušený z Čejáku -_- .Měl jsem nerozhodnou známku (bylo to mezi 1 a 2) , ale naštěstí jsem to měl všechno dobře :) Sám se divím :D Jinak mám ze všeho ostatního jedničky :) Uuuufff! Jinak, já se vám k něčemu přiznám, jo? :) Možná si budete myslet, že jsem šprt nebo, že kecám ale já jsem ještě neměl nikdy žádnou dvojku na vysvědčení :D A ani nechci! :D Ale ne, že bych se furt učil, já se poravdu NERAD učím -_- ,ale něco si pamatuji z hodiny a když píšem test, tak se radši naučím :) Jinak v pátek jdeme do divadla :D Určitě zase na nějakou blbost :D Tak já už nebudu kecat, sorry za případné chyby a zatím ahooj! A nezapomeňte napsat SLUŠNĚ jak se vám siminka líbí :)