Blog založen 9.2.2013
Design by Matty

Červenec 2014

Loga facebooku :))

31. července 2014 v 13:30 | Davchas |  O nás :P
A jsou tu další loga které můžete použít, tentokrát facebookové :))

Více v celém článku!

I'm back from Spain :D

30. července 2014 v 22:20 | Davchas |  O nás :P
Ahoj Snipers, ano já vím, já vím, moc se vám omlouvám že jsem nezvednul to své líné pozadí a ještě nenapsal že už jsem zpět nebo že jsem o sobě nijak nedal vědět. Vůbec se mi tenhle článek totiž psát nechtěl, protože jsem líné prase a ještě mnoho dalšího, víc toho tu psát nebudu protože to už bych musel být sprostý :DD Ale jinak jsem moc rád že jsem zpět, mnozí se ptají proč bych tam třeba nechtěl zůstat a bydlet tam když tam mám svoji mamku, pokud vás to někoho zajímá tak je to proto že jsem tady v České republice doma. Musím se přiznat že už mi chyběli ti tupci jako je Zeman a ostatní z té jejich Zoologické zahrady, a hlavně ten smog :DD Navíc tu mám kamarády, rodinu a lidi které znám, to je snad důležitější než pohodlíčko a moře, ne? Každopádně :DD Jsem Z5 a chtěl jsem se zeptat jestli bych měl dále zveřejňovat tu moji knihu, a kdo ji ještě nečetl tak klikněte ZDE pro 1.díl, nebo ZDE pro 2. díl Už bych se vás chtěl jen zeptat na poslední věc, co si o tomhle článku myslíte, takže mi to napište do komentáře a zatím Čau čau :))


The Sims 4: video ze hry s ukázkou nových emocí

30. července 2014 v 21:34 | Simsnewsteam |  The Sims 4 ♦
Ve hře The Sims 4 ovládáte jedinečné Simíky plné života.
Podívejte se na pestrou paletu emocí, jimiž disponují, v našem novém oficiálním videu.
Vůbec poprvé ovládáte emoce Simíků.
A protože jsou to rozvinuté osobnosti s povahovými vlastnostmi, aspiracemi,
dovednostmi a emocemi, nabízí se dosud nevídané herní možnosti.The Sims 2 Ultimate Collection pro všechny ZDARMA!

28. července 2014 v 16:08 | Viiki ☼ |  Downloady do TS2

Pro všechny hráče a hráčky The Sims máme velkou novinku. EA právě uvolnila ultimátní edici The Sims 2 úplně pro všechny vlastníky origin účtu! Ultimátní verze obsahuje VŠECHNY DODATKY A KOLEKCE, které byly vydány a jako bonus další obsah.

POSTUP PRO ZÍSKÁNÍ:

1. Přihlašte se ke svému účtu v Originu.

2. V horní liště vyberte ''UPLATNIT PRODUKTOVÝ KÓD''


3. Do políčka zadejte text:

I-LOVE-THE-SIMS

4.Potvrďte a nyní máte hru v záložce ''MOJE HRY''. Můžete si ji stáhnout a hrát kdykoliv.


POZOR!!! HRA JE ČASOVĚ OMEZENA A PLATÍ POUZE DO 30.ČERVENCE!!!

Viiki

The Sims 4: blog o známých domácnostech

27. července 2014 v 22:20 | Simsnewsteam |  The Sims 4 ♦
Landgraabovi jsou zpátky! Stále jsou široko daleko nejbohatší rodinou a hodlají to dokázat i v Lázeňské Oáze. Znovu se potkáme s Malcolmem přesně v tom nejzajímavějším věku, kdy divoce dospívá. Nechybí mu ani nepříjemně povýšenecký přístup. Geoffrey sice dělá všechno proto, aby byl Malcolmovi příkladným otcem, jenže Nancy potají intrikuje, aby ho svedla na poněkud temnější cestu. Není nicméně pochyb, že si s touto slavnou rodinou v The Sims 4 užijete pořádnou porci zábavy a neplechy.

Také tu máme domácnost Calientových se dvěma sestrami, které mají všichni rádi: Dinou a Ninou. Bydlí se svou matkou Katrinou, ze které jsme udělali atraktivní a temperamentní dámu. Katrina odložila svou opatrnost stranou a nechala se svést nechvalně proslulým sukničkářem Donem Juanem, který si snadno obstaral klíč k jejímu domu a možná i k jejímu srdci. Don se sice zatím plně věnuje Katrině, ale jak dlouho bude trvat, než jeho kouzlu podlehnou i Nina a Dina? Sbalí Nina Dona a sebere ho své matce? Nastřádá Dina konečně dost peněz na to, aby si našla vlastní bydlení a utekla před všemi těmi šílenostmi? Nevíme. Víme jen, že nebude trvat dlouho a začnou tu sršet jiskry.


Minimální systémové požadavky pro The Sims 4

27. července 2014 v 17:45 | Simsnewsteam |  The Sims 4 ♦
VYŽADOVÁNO: K aktivaci produktu je nutné připojení k internetu
OPERAČNÍ SYSTÉM: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1), Windows 8 nebo Windows 8.1
PROCESOR: 1,8GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ nebo obdobný (na počítačích využívajících integrované grafické čipsety hra vyžaduje 2,0GHz Intel Core 2 Duo, 2,0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62 nebo obdobný)
PAMĚŤ: Alespoň 2 GB RAM
PEVNÝ DISK: Alespoň 9 GB volného místa, a další 1 GB volného místa pro ukládání her a vlastního obsahu
DVD-ROM: DVD ROM pouze během instalace hry (u krabicové verze hry)
GRAFICKÁ KARTA: 128 MB grafické paměti a podpora Pixel Shader 3.0. Podporované grafické karty: NVIDIA GeForce 6600 nebo lepší, ATI Radeon X1300 nebo lepší, Intel GMA X4500 nebo lepší
ZVUKOVÁ KARTA: Kompatibilní s DirectX 9.0c
DIRECTX: Kompatibilní s DirectX 9.0c
PERIFERIE: Klávesnice a myš

Only Demons Are People - (minifilm)

26. července 2014 v 22:42 | Simsnewsteam |  TSN pořad a Seriály
A je tu další minifilm který režíroval Matty, v tomto hororovém minifilmu se dva kamarádi vydají do opuštěného hotelu ve kterém jeho majitel vraždil své hosty v jejich pokojích, teď tam však vládnou démoni,
tedy alespoň podle toho co si myslí lidé.


New LP! :D By Matty...

24. července 2014 v 17:15 | Matty
Takže ahoj, tady Matty! :D
A před pár hodinama jsem nahrál nový LP na hru The Simpsons Hit and Run! :D Takže bych byl moc rád kdyby jste se na to podívali :) Vůbec mi nejde řízení a rozčiluju se na d tím jak magor! :D Tak snad se vám LP bude líbit a čau čau! :)

The Sims 4: Producentské video z živého režimu ...

22. července 2014 v 19:52 | Davchas a Simsnewsteam |  The Sims 4 ♦
Tak je to konečně tady! EA nám konečně ukázalo hru The Sims 4 v živém režimu nyní i s českým dabingem, myslím že to přes ty batolata a bazény vypadá slibně, no to nám napište do komentáře co si o zveřejněném videu myslíte, zatím se mějte hezky a čau čau!
The Sims 4 - DEMO!

16. července 2014 v 8:24 | Matty |  The Sims 4 ♦
Opět se hlásí Matty!
Pokud se mezi vámi najde někdo, kdo se neskutečně těší na The Sims 4, nebo koho, aspoň zajíma, jak to všechno bude a chtěli by jste si to zkusit? Origin poslal demo jen někomu a mě jo! Pro všechny bude k dostání 15.8.
Těm co to neposlali, tak se podívejte na Defiino video! :)

Fotky z TS3 a další blbé kecy :P

15. července 2014 v 17:33 | Viiki ☼ |  Fotky z The Sims
Ahoj, nedávno jsem přijela z Chorvatska, takže jsem nemohla přidávat. Wi-fi tam byla, ale jen za poplatek :P Byly tam hrozné postele, takže jak jsem přijela domů, byla jak z té reklamy: ''Tolik se mi stýskalo'' - jako po postely :DD No, už delší dobu mám rodinku v The Sims. Hraju za ní tak cca měsíc? A užívám si to! Měla bych brzo dostat nový comp, takže se mi bude o hodně lépe hrát! Dneska jsem byla u kadeřníka na ''ombre hair'' a napadlo mě, že bych to mohla dát i mojí simince. Sluší nám to ;) :DDD. Ironie pro některé :-). Psala jsem si s Mattym a ten mi řekl, že by se mělo jít točit v sobotu, ale já v sobotu odjíždím do Brna, takže se nám to asi protáhne :/ Já se celkově doma nudím a nemám co dělat, tak hraju simíky :-) Dívám se na blog a helemese (jak se to píše? -.-) Soutěž o nejlepší design! To je něco pro Mattyho! Třeba se zapojí! :-) ZDE JE ODKAZ.
Tady je pár těch obrázků:
''Sedni,sedni'' :DDD''ombre hair'' :3 a moje krásná simka!


Jejich dům!


2. patro


1.patro!


Jo a vyhráli 200 000$ v loterii! :DD :)

Tak se mějte, užívejte prázdniny a hrajte simíky xP

Viiki

The Sims mě zabilo... II.díl

15. července 2014 v 11:22 | Matty
Ahoj! :D
Doufám, že se vám povídka líbila, a moc mě těší komentáře, kde (myslím, že Luss a Katee) říkáte, že je povídka originální. Snažil jsem se vytvořit něco, co jsem aspoň já, ještě nikde nečetl :D Tak tady je druhá část! :D Enjoy!

The Sims mě zabilo... II.díl

Utíkám, jakoby mi šlo o život. Zatím co uklízečka vztává ze země, když jsem ji praštila dveřmi. Jakmile uklízečka stojí na nohou rozběhne se rychle po schodech do ředitelny. "Paní ředitelko! Paní ředitelko!" vletí uklízečka do dveří. "Pro Krista! Elizabeth, vy neumíte klepat? Co se děje?" zlekne se ředitelka. "Nějaké malé děvče uteklo ze školky!" vykřikne panicky uklízečka. "Cože?!" vyjekne ředitelka a v tom momentě se opaří kávou. "Jak vypadalo?" vyptává se ředitelka. "No, moc toho nevím. Měla po ramena dlouhé černé vlasy a praštila mě dveřma." odpoví uklízečka. "No, s váma je tedy řeč. Jak ste se mohla nechat praštit dveřma?!" vyjekne ředitelka. "Ale už možná vím, kdo to je..." pokračuje. "Kdo?" zeptá se udiveně uklízečka. "Edna Pastingová..." odpoví a vyběhne ze dveří, do mojí třídy. "Je tady Edna Pstingová?" vyptává se vychovatelky. "Šla na záchod." odpoví vychovatelka. Ředitelka tedy příjde na holčičí WC. "Edy? Jsi tu?" volá na mě. "Není tady!" řekne se vztekem a jde zpět do třídy. "Edna utekla!" zdělí vychovatelce. "Cože?!" zděšeně zareaguje vychovatelka. Vychovatelka okamžitě bere do ruk telefon a vytáčí číslo mojí mámy. "Pastingová, prosím." ozve se z telefonu. "Dobrý den, paní Pastingová. Vaše dcera utekla ze školky..." vychovatelka ještě nedokončí větu a ozve se mamka. "Cože?! No, to snad není možné!" "Prosím uklidněte se paní Pastingová! Zkuste se podívat k vám domů, jestli tam náhodou není." uklidňuje mamku vychovatelka. "Dobře, jedu tam." řekne mamka a zavěsí. Já už jsem u našeho paneláku a uvědomím si, že už nemusím tak pelášit. Vchod byl otevřený. Vlezla jsem do něj a vyjela výtahem do našeho patra. Už stojím na našem prahu a v tom si uvědomím, že nemám klíče. "Ach jo!" vzlyknu, ale nebrečím. Vždycky jsem byla silné dítě a ničeho jsem se nebála. Ale jelikož jsem si chtěla strašně moc zahrát The Sims, tak mě papadl naprosto šílený nápad. Vlezu na otevřený balkón na chodbě, od našich sousedů a stoupnu si na parapet. Lezu po parapetech, ale náhle se podívám dolů. Jsem hodně vysoko, bydlíme ve 12tém patře, a udělá se mi zle. Lezu dál a už se blížím k našemu otevřenému oknu, ale v tom někdo vystoupí s auta. Byla to moje máma. Začala panikařit, řvát po mě, vyhrožovat mi, jak mě to mohlo napadnout a něco v tom smyslu. Opět jsem si neposlouchala, myslela jsem jen na The Sims. Potom už jsem vlezla do našeho okna a zavřela okno, abych neslyšela to mamčiné hulákání. Ani jsem se nepřevlékla a hned jsem si zapla The Sims. Byla jsem do toho tak zažratá, že mě nevyrušil ani příchod mamky, ale vyrušil mě její křik, jak po mě řve. "Co to mělo znamenat?! Okamžitě to vypni a máš zákaz na počítač na celý měsíc!" zařve. Já jí ignoruju a hraju dál. tom se mamka naštve, vezme monitor a vyhodí ho z okna, to samé udělá s počítačem, a mě se spustily slzy, a to nikdy nebrečím. "Nebreč, nebo ti dám důvod!" zakřičí na mě a bouchne dvěřma. Jakmile přestanu brečet, jdu k hlavním dveřím a otevřu je. "Kam jdeš?" vyjekne mamka. "Za kamarádkou..." řeknu. "No, tak za to co jsi provedla, ani náhodou zůstaneš doma!" řekne mamka a já se naštvu, nazuju si boty, výjdu ven a bouchnu dveřma. "Edno?" udiveně se zeptá mamka. Zvedne se z gauče a jde se podívat ke vchodovým dveřím. "Ona odešla!" začne vyšilovat a běží k oknu. Po chvilce mě vydí, jak sedím na chodníku vedle mého rozbitého počítače a brečím. "Okamžitě se vrať domů!" řve po mě. V tom mi někdo šáhne na rameno...

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!

Diskuze:
1. Líbil se ti díl?
2. Co si o tom myslíš?
3.Co si myslíš, že bude dál?
4. Kdo ji podle tebe šáhne na rameno?
5. Volná diskuze!

The Sims mě zabilo... I.díl

14. července 2014 v 14:00 | Matty |  Komixy
Čau! Jelikož zrovna nemám The Sims k dispozici, tak nemohu přidávat fotky ze hry apod. Ale abych přidal aspoň něco, co má něco společného s The Sims, tak mě napadlo napsat takovou povídku, tak se do toho pusťme...

The Sims mě zabilo... I.DÍL

Ahoj, jsem duch Edny Pastingové a dnes vám povyprávím příběh o mém životě a hlavně o příčině mé smrti. Vím, že většinu by to nezajímalo, kdybych umřela normálně, nebo mě někdo zavraždil, jelikož takových povídek jsou opravdu spousty. Ale příčinou mojí smrti nebyl žádný vrah ani nemoc apod., ale hra The Sims. Tak a pokud vás to zajímá, tak vám to dopodrobna povyprávím. Bylo mi šest let, když můj táta přišel domů a říkal, že má pro mě překvapení. Nesl velkou kartónovou krabici a já jsem si najivně myslela, že to bude krabice se spousty Barbie panenkama. Ovšem když jsem se na to Táty zeptala, tak mě čekalo sklamání, jelikož řekl, že to nejsou Barbie panenky. "Je to něco lepšího!" napínal mě. Táta otevřel kartónovou krabici a v ní byla nějaká bílá kosta se skleněnou stěnou a byla tam i nějaká tlačítka. "No páni! Podívej se Edy! To je počítač!" řekne mi Mamka. "Počítač?" zopakuju udiveně. Taťka ho vezme a přidělá mi ho ke stolu a záhadnou krabici zapne. Náhle naskočí zvláštní obrazovka a mě se rozzáří oči. Začala jsem si kreslit v nějakém programu, pak jsem oblékala panenky na počítači. A po chvilce mi někdo poklepe na rameno. Otočím se a uvidím TaŤku jak mi podává nějakou placatou krabičku. "To je taky počítač?" Zeptám se. "To je hra na počítač, ty trumpeto!" zasměje se. "A co je na tom napsáno?" zeptám se. "The Sims." řekne a ukáže na nápis. "Pusť mi ji!" popoženu Taťku. Taťka mi ji pustí. A mě strašně bavila, vytvářela jsem simíky, vytvářela rodiny. Hrála jsem ji 9 hodin v kuse, a v tom mě vyrušila mamka "Jakto, že ještě nespíš?!". "Hraju simíky." řeknu. "Okamžitě spát!" řekne a jde spát. Já dělám, jakože se převlíkám a potom přiběhnu zpět k počítači. Rano, jakmile mě mamka budí do školky, otevře dveře od mého pokoje a nahodí naštvaný pohled. Vydí mě, jak spím s hlavou na klávesnici. "Edno!" zařve přes celý panelák. Já se probudím a mamka po mě začne řvát, něco ve smyslu, jak mi věřila a já jsem na té hře závislá. No, prostě jsem ji neposlouchala, jenom jsem zaslechla tu větu, která mi zkamenila úsměv. Mamka řekla "Máš dnes zákaz hrát The Sims!". Já stále stojím v pokoji, zatím co mamka šla do kuchyně. "Pojď se nasnídat." Vyjekne na mě. Já poslušně příjdu najím se. Potom jdeme do školky. "Dnes si nebereš své panenky?" zeptá se mě mamka. Já nahodím svůj uražený pohled a řeknu "Panenky jsou pro blbky!". Mamka plácne po zadku a zakřičí, jak to mluvím. Dovede mě do školky a rozloučí se semnou. Já sedím uražená v koutě. Potom zamnou příjdou dvě moje kamarádky "Budeš si s námi zase hrát s panenkama?". "Ne!" zakřičím. "Takhle se ale ke kamarádkám nechová." řeknou dvojhlasně. "Ale vy už nejste moje kamarádky!" zařvu. Oni odejdou. Nikdo se s semnou nebaví, sedím sama v koutě. Chtěla bych si zahrát The Sims. Potom dostanu nápad. Pokusím se utéct ze školky. Vykráčím si ke dveřím na chodbu, v tom mě zahlédne vychovatelka. "Kampak jdeš Edy?" zeptá se a nasadí si brýle. "Na záchod." odpovím, jako sladká holčička. "Dobře." odpoví. Já vykročím ze dveří a zavřu za sebou. "To je ale blbka!" řeku si a jdu směrem k východu. Otevřu vchodové dveře, které šíleně zaskřípou. V tom se objeví uklízečka "Kam jdeš děvče?". Začnu mít strach a tak rychle uteču ze dveří a dveřma praštím uklízečku. Utíkám, jak by mi šlo o život.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!

Diskuze:
1. Líbí se ti povídka?
2. Co si myslíš, měli by malé děti dostávat možnost používat počítač?
3. Co si myslíš o Edně?
4. Co si myslíš, že se bude dít dál?
5. Volná diskuze!

Back from Bulgaria! :D

14. července 2014 v 10:51 | Matty
Ehm... měli bychom založit rubriku, jménem "Mattyho zbytečné kecy..."
Takže ČAU! Hlasí se (po dlouhé době) Matty, a chci se omluvit, za mou větší neaktivitu, jelikož jsem byl v Bulharsku, bylo to tam super, ale to sem nepatří :D To vám, kdyžtak napíšu jindy... :D No, ufff... myslím, že toho cestování už bylo dost. :D Takže jsem teď rád, že jsem doma. Pokusím se přidávát články, v rámci mých možností a lenivosti :D Jinak mám šíleně moc nápadu, jakožto režisér SimsnewsTeamu. Jinak pro vás aktuálně chystáme jeden fantasy film, který bude zase jakoby minifilm, jelikož jsem musel některé scény dát pryč. A už je dotočený, jen zbývá, aby to ještě grafik, vyeditoval, sestříhal apod. Jenže nevím, jestli je Davchas doma, takže trošičku to je složité. Jinak se ještě musíme s Davchasem domluvit na vydání traileru, jako režišér bych to měl určit sám, ale nevím, kdy to Davchas bude mít hotové. Jinak jsem teď dopsal scénář na jeden film, a dopsal jsem si celý blog -_- :D. Už teď vám můžu potvrdit, že ponese buď název "Fake Friendship" nebo "Problem In Dreams", takže teď musím, čekat kdy budou mít všichni volno, jelikož tam potřebuji lidi, kterým už jsem určil roli, a pokud si to čte adminka Viiki, tak mi prosím napiš termín, ve kterém máš čas ;) Ano, jsem strašnej Workoholik, ale strašně mě baví točit, režírovat, hrát apod. Takže to jsou plány do budoucna, jinak jsme natočili kraťoulinký třetí díl Halloweenského Speciálu, který by měl být již poslední :) Takže toho má grafik hodně, i když ten hall. speciál už je dlouho napočený, takže bych chtěl, až se vrátí, abychom měli další new videa na YT. Tím ho, ale nechci nějak popohánět! Jen se nemůžu dočkat na reakce a až ten film uvidím :D Tak to by bylo všechno, tak se těšte na videa, ale osobně je mi Hall. Speciálu líto, že už končí :( Ale všechno má mít svůj konec :D
Tak čáááu!

Vyčkej času jako simík klasu? :DD

8. července 2014 v 16:34 | Davchas |  O nás :P
Ahoj Snipers, toho nadpisu si nevšímejte, zkoušel jsem vymyslet něco lepšího ale strašně mě bolí hlava. Však to znáte, já mám v těchto letech hodně často migrény, bohužel to mám po svém taťkovi, co se dá dělat :-/ No ale o tomhle jsem se podle nadpisu nechtěl bavit, jen mě strašně těší jak Simsnewsteam postupuje do předu, sice pomalu ale jistě, myslel jsem že 28 odběrů nám zůstane navždycky, a podívejme se teď, je tam 33, takže jsme uvízli pro změnu zase na jiném čísle :DD Já věřím že jednoho dne se stane něco velkého a přijde to nečekaně ( a ne, neodcházím z blogu :DD) a že jednoho dne dosáhneme těch 1000 odběratelů, ale vzdát to, ani náhodou, jestli víte kdo je to NikolsLife tak té jsem se zeptal jak dlouho jí trvalo než dosáhla totlikati odběrů na YT, za pár dní mi přišla odpověď, že si založila celkem pět kanálů a že až na tom pátém jí to vyšlo, a na YT je celkem osm měsíců nebo rok, to už si těď přesně nepamatuji, kdybych měl říct jedno nebo druhé, tak bych vám lhal, myslím že to je docela pech, udělat si čtyři kanály na které jste nahrávali videa, nikdo se na nedíval , a pak si založit zase další a další, celkem to chápu, když to nevyjde s tímhle tak zkusím zase další kanál s jiným zaměřením, něco co diváky více chytne. Já si ale myslím že náš kanál to zvládá dobře a že bychom tomu měli dát čas, a měli vyčkat času jako husa klasu, v mém případě vyčkat času jako simík klasu :DD Dále mě taky těší jak nám narůstají palce nahoru na naší Facebookové stránce, tuším že už tam máme nějakých 170 liků, nevím jak ostatní ale mě každý odběr či každý palec nahoru nesmírně potěší, a za 200 liků bych udělal nějaké speciální poděkování s challengem :D Ještě než ukončím článek chci se omluvit Viiki kterou jsem nechtěně v článku urazil což mě mrzí ale nebylo to ve zlém. Tak jo tak se zatím všichni mějte, hrajte the sims, utopte se, tedy chtěl jsem říct neutopte se v moři :DD a Čau čau :))

Předem se omlouvám za případné chyby :)
PS: Chce se mi na záchod:DD
Pss: Dělám si srandu ... (možná :DD)
Psss: Viiki neodcházej z blogu ...
Pssss: Už to začíná být trapné :DD

Více v celém článku!!!

Bella Witch: Další obrázky

6. července 2014 v 19:03 | Davchas |  Komixy
Tak a jsou tu další obrázky z mého nového komixu, a proč mi to vůbec tak dlouho trvá? No první díl už mám ale chci už ten komix mít a dělat ho předem, myslím že to tak bude lepší, a na tom hororovém seriálu pořád pracuji a také ho už chci mít předem udělaný, hmmm akorát nevím jak to bude s Rexem :-/ No to můžete napsat do komentáře ale hlavně do komentáře napište jak se vám můj nový komix zatím podle fotek zamlouvá nebo co si o mých komixech myslíte. Tak to bude vše zatím čau čau a užívejte si prázdnin :))


Justin, Ron a Alice: Nepovedený Školní výlet - 2. Kapitola Ztraceni v lese ...

5. července 2014 v 14:00 | Davchas |  Justin Ron a Alice: Nepovedený Školní výlet !!!
2. Kapitola
Ztraceni v lese …

Hlasité šuškání studentů šlo slyšet snad dvacet stop daleko, Justin Ron a Alice však věděli, že tohle jim prostě nijak nepomůže, snažili se proto ostatní uklidňovat a že by bylo mnohem lepší jít vpřed než tu jen mrznout a stěžovat si. Ale všichni se bavili dál a Alice neposlouchali… "Tak poslouchejte"! Řekl hlasitě Justin, "Copak jste všichni úplně blbí, Alice se vám tu snaží něco říct a pomoct nám všem a vy jí vůbec neposloucháte"! Všichni najednou ztichli jako uhašený plamen svíčky. Justin Ron a Alice vzali své kufry a táhli je za sebou směrem na blátěnou cestu a chystali se jít pořád rovně, dokud něco nebo někoho neuvidí nebo neuslyší. Ostatní si později také vzali kufry a začali Justina Rona Alice následovat blátěnou cestu která vedla pořád rovně, jenže rovná cesta nevydržela dlouho, jelikož se později všichni zastavili na rozcestí, kde si museli vybrat, kterou cestou půjdou, nikdo nevěděl, kudy se vydají, jelikož se i Justin Ron a Alice zastavili na rozcestí, kde vedli dvě cesty zrovna před nimi, jedna odbočovala vpravo a ta druhá vlevo. "Co budeme dělat" Otázal se Justin, Alice se pozorně podívala na obě cesty, později zjistila, že ve velké a dlouhé trávě se skrývají cedulky na obou stranách, na pravé cedulce směřovala šipka směrem na cestu která byla na pravé straně a pod ní bylo napsáno velkými písmeny Směr Velké Skotské Jezero! Na cedulce která byla na levé straně stálo tlustým písmem Směr zakázaná Zóna!!! Alice proto ukázala na obě cedulky a zamyslela se, "Budeme se muset rozdělit"! Řekla převážně Alice. Opět si všichni začali šuškat, po chvíli se všichni rozdělili na dvě půlky, ti co šli na levou stranu bylo velice málo, byl tam však Justin který prvé nechtěl ale potom si řekl co by tam mohlo být tak nebezpečného, později přemluvil i Rona, který se sice trochu třásl ale vypadal že je všechno v pohodě, Alice zajímalo co je na té pravé straně a tak se připojila ke skupině co šla směrem Velké Skotské jezero, v této skupině bylo sedm studentů kde byla i Katee Whosvorthová, dále tam byla Niki,Hannah,Lili,Martin,Denis. V druhé skupině jich bylo jen pět, což byl Justin,Ron,Tom,Erik, Daniel. Všech sedm studentů kráčelo pořád po cestě která vedla asi dvacet stop od místa kde začali cestu, mezi tím se však obrátila karta, jelikož cesta kudy šli Justin,Ron,Tom,Erik, a Daniel byla klikatá a neustále se kroutila do všech směrů, snažili se jít pořád rovně a nikam neodbočovat, cesta kudy šli jim to dost stěžovala protože nebyla ve velké trávě už ani jedna cedule, ze začátku bylo k vidění opravdu jen málo stromů, ale čím šli dál uvědomili si že jsou v nějakém lese, les byl obklopen velkým množstvím bažin, mlhy a především tmavě zelené trávy která jim sahala až po hrdlo. Les byl temný kvůli nepříznivému podnebí, v dálce bylo pořád jen šero a mlha. V lese bylo mnoho stromů, například se tam hodně objevovaly vrby smrky nebo borovice, hodně stromů vypadalo, jakoby je porazilo nějaké velké a mohutné zvíře, některé stromy vypadali dokonce, jakoby umírali a pořád jim padalo listí dolů na bahnitou cestu. Byl to opravdu ten nejhorší výlet, co Justin kdy zažil, nikdy nepřemýšlel o tom, že by se snad mohlo stát to že by je nějaký podivný řidič starého rozvrzaného autobusu vysedne v nějakém lese na vlastní pěst, všichni byli zablácení ztrhaní, neustále přemýšleli o tom, co budou dělat, druhá skupina je už bůhví kde a oni jakoby byli pořád jen na jednom místě, protože skoro všechny předešlé cesty vypadaly úplně stejně, jako ta kterou právě jdou. To už ale Ron něco musel namítnout "Tak jo to už by sakra stačilo ne, pomyslete, jdeme tady asi už přes dvě hodiny a všechno se zdá pořád stejné, copak to nechápete"???
6


Justin, Ron a Alice: Nepovedený Školní výlet - 1. Kapitola Cesta Autobusem ...

3. července 2014 v 12:00 | Davchas |  Justin Ron a Alice: Nepovedený Školní výlet !!!
1. kapitola
Cesta autobusem…

Justin je 14.letý kluk který žije v Londýně, je to velké město, ale my máme zase malý byt. Mám své dva kamarády, Alice a Ron. Jsou asi jediní, kterým Justin opravdu může věřit, ve třídě jsou taky někteří co kreslí rozzuřené učitelky na třídní tabuli které občas vypadaly jako by na ně žáci házeli šipky. Nakreslené učitelky na tabuli obvykle nevypadaly jako učitelé nebo učitelky, ale nejčastěji jako opice s brýlemi. Justin se i se svou matkou Irenou přistěhovali asi před třemi měsíci, v Justinově případě je to klika najít si hned za tři měsíce kamarády. A to se mu v minulé základní škole ještě nestalo. S Alice se seznámil hned na začátku školního roku, a potom hned s Ronem, všichni si totiž něčím vpadly do oka. Například všichni mají rádi vzrušení a dobrodružství. Jednou když šel Justin do školy,skoro celý zalitý potem, který mu provokativně stékal po obličeji s toho jak dopadne test z Matematiky, a když už byl pomalu u školy začal si v hlavě opakovat desetinné čárky, násobení dvojciferným číslem, zlomky a násobilku od dvou až do sta. Už mu zbývala jen násobilka devíti, ale v tom mu Alice skočila do cesty, a jako vždy Alice začne hovor, co se týká školy, což není úplně ta nejzáhadnější věc, protože je to snad nejlepší studentka na škole, nebylo div, když si vše přeříkávala ještě před spaním, a to se jí jednou zdálo, jak Kolumbus objevil Ameriku: První výprava Kryštofa Kolumba započala 3. srpna1492, kdy Kryštof Kolumbus vyplul na svou první plavbu do domnělé Indie z španělského přístavu Palos de la Frontera se třemi loděmi - Niña, Pinta a Santa Maria (nikdy nebyly oficiálně pojmenovány). Patřily muži jménem Juan de la Cosa (španělský kartograf, dobyvatel a objevitel) a bratrům Pintónům (mořeplavcům a objevitelům). První Kolumbovou zastávkou byly Kanárské ostrovy, které patřily Kastílii. Tam doplnil zásoby a provedl drobné opravy. 6. září, měsíc po vyplutí ze Španělska, se pak vydal na pětitýdenní cestu napříč Atlantickým oceánem. Tohle všechno si před spaním říkala a pak se jí zdálo i o tom co se učila ještě včera odpoledne. Často se baví s ostatními například o tom, jestli ten druhý má domácí úkol či nemá a jestli to umí nebo neumí. Tak třeba: "Ahoj jak se máš"? "Už jsi udělal ten domácí úkol z matematiky"? … "Já ano bylo to tak zábavné a lehké,rovnice,rovnice,dělení,rovnice"… A říkala to jako by to zrovna měla před sebou a recitovala to jako počítač. Až to dořekne, začne zase a to už si myslíte, že hovor s vámi ukončí "Kdyby"už to skončilo" říkala si Katee Whosvorthová když si zrovna chystala věci na hodinu. A než vám to Alice všechno řekne, uběhne vám před očima celičký den. "Na to jsou dny sakra drahý" Říká si Katee když jí Alice ten dialog dořekla. No taková je prostě Alice. "Ahoj Justine" řekla opravdu protáhlým hlasem, když mu Alice vletěla do cesty. "Ahoj Alice" řekl Justin celý zpocený a nervózní. Justin nechtěl, aby Alice poznala, že má strach z dnešní matematické písemky, a proto jí něco řekl, aniž by uvažoval, jestli o tom ví nebo ne. "Víš, že Ron má novu hru"? "Jo včera mi o ní říkal, a víš, že pojedeme do nějakého rozpadlého starého domu"? "Říkali, že je to nějaká stará observatoř nebo laboratoř, nějaký další státní projekt, jedna skupina, ve které budeme tam hledá chráněný druh mývala a my jim máme pomoct, ta druhá skupina bude asi z jiné školy". "A ty tam jedeš"?! Otázal se Justin jistě i nejistě. "Jo asi jo, je to na 14. dní, asi to nebude zrovna největší zábava, alespoň už nebudu mít u řiditele tak nudnou složku"! Řekla pohodově Alice.
1

Více v celém článku !!!


SimGurus vysvětlují fungování světů a načítání ve hře

3. července 2014 v 11:57 | Viiki ☼ |  The Sims 4 ♦
Fungování načitacích obrazovek a světů v The Sims 4 může být matoucí. Myslím, že nejen my, ale i vy chcete mít jasno v tom, jak tento systém funguje ještě před samostatným vydáním hry.
Toto je pozemek, zde nakouknete až po načítací obrazovce.

SVĚTY V THE SIMS 4
Willoe Creek je prvním potrvzeným světem v TS4. Je inspirovaný New Orleans a obsahuje
sousedství. Pouze jedno sousedství a jeden pozemek může být ve světě aktivní. Pojďme si vyjasnit některé pojmy, než přejdeme na načítaní.
SVĚT- Svět (např. Willow Creek) se dělí na 6 individuálních sousedství. Nejedná se o otevřený svět jako v The Sims 3.

SOUSEDSTVÍ - V jednom světě jich je 6. Pět z nich obsahuje rezidenčí a komerční pozemky. Šestý je velký park nazývající se Magnolia Blossom. V jednu dobu může bát aktivní jen jedna čtvrť a pozemek. Simulace se aktivně odehrává v právě načtené čtvrti a pasivně v dalších nenačtených čtvrtích.

POZEMKY - V jednom sousedství je 5 pozemků a jen jedem mlže být načtený a aktivní.

VEŘEJNÉ PROSTRANSTVÍ - Oblasti v sousedství, které jsou stále načtené a simulace zde plně probíhá, ať jste kdekoli.

Takto vypadá aktivní sousedství, můžete do něj bez načítání a stále to zde ''žije''

Viiki

Downloady ze Store... - ZDARMA!

2. července 2014 v 14:00 | Matty |  Downloady
Ahojte lidičky! :)
Mám tady pro vás menší dáreček! Znáte ten pocit, když vidíte ty sady a kolekce na Store a vy nemáte Simpointy? Já dost dobře, a jestli vy taky, tak tady je článek přímo pro vás! Protože si zde můžete stáhnout rovnou tři sady. Na výběr máte:

1. Pekařství lahodné dobroty

2. Kolekce Kolotoč divotvorný svět.

3. Bohémská zahrada