Blog založen 9.2.2013
Design by Matty

Leden 2015

Žena Mafie - #0.

25. ledna 2015 v 13:14 | Matty |  Komixy
Ahojte! :D
Jak jsem psal u posledního článku, tak jsem taky splnil. Je zde úvodní díl mého připravovaného komiksu. Můj komiks nese název "Žena Mafie". Jestli čekáte, že vám aspoň naznačím, o čem to bude, tak bohužel máte smůlu! :D Protože zatím vše musí zůstat v utajení. Jenom mohu říct, že to možná bude trochu náročné na přemýšlení. Jedná se o dramatickodetektivní a možná i o hororový žánr. O hlavní postavě nic zmiňovat nebudu (...docela na h*vno úvodní díl, když se nic nedozvíte :DDD), vše o hlavní postavě je napsáno v prvním díle a postupně to musíte seskládat - jako skládačku. Hlavní postavu vidíte na fotkách. Pokud jste - no, jak to říct... Lehkomyslní? No, pokud se vám musí přesně říkat, o co jde, tak to asi nebude moc vhodné pro vás. Bude to taky trošku náročné na psychiku, ne, že by jste se zbláznili, nebo něco takového... :DDD, ale musíte na některé věci přijít sami. Všechno do sebe bude zapadat a potom vám bude všechno jasné. No, budete u toho muset trošku přemýšlet. Komiks by se měl potáhnout do 20ti dílů. Pokud to nezvládnů, tak na víc. Na něco, jako "série" nehraju. Pokračování nejspíše potom nebude, a jestli ano, tak za hodně dlouhou dobu. "Žena Mafie" je můj zatím nejsložitější a nejpropracovanější komiks. Jeho příprava mi taky trvala hodně dlouho. Sepsal jsem si scénář do sešitu, sehnal něco na úpravu fotek, stáhl všelijaké downloady do hry apod. Úvodní díly by se mohly zdát nudné, ale nechci to příliš uspěchat.

S úpravou fotek, jsem se snažil držet na uzdě, ale nešlo trochu neexperimentovat. Jinak doufám, že se vám bude komiks líbit. Jelikož mě jeho psaní bavilo opravdu velice moc. Bylo pro mě opravdu zábavné vžít se do hlavního hrdiny, nebo do jednotlivých situací. Tohle byl, takový stručnější popis, ve kterém jste se nic moc nedozvěděli. Na konci uvidíte oficiální úvodku ke komiksu a první epizoda by měla vyjít v prvním týdnu, měsíce Února! Tak nezapomeňte sledovat náš blog!
!!!COMING SOON!!!

OBNOVENÍ BLOGU! + Co chystáme?

21. ledna 2015 v 12:59 | Simsnewsteam |  O nás :P
Yaaaaaaaaaaaaaay!
Takže Ahoj! Tady Simsnewsteam a hlásíme se k vám po měsíční a 15ti denní pauze. Za tu dobu jsme dělali pořádek na blogu. Hlavně s downloady. Nyní to máte rozdělené do několikáti kategorií. Potom tu máme uspořádané světy a každý si můžete zdarma nějaký svět stáhnout. Ještě pracuji na novém designu, ale to je nedůležité. Za tu dobu jsme začali pracovat a pipravovat si nové díly komiksů. Později vám nové komiksy představíme. Já (Matty) mám rozdělané dva. Jeden z TS4 a sruhý z TS3, ale ten z TS4 je už hotový, ale vydání bude až v létě. Potřebuji se teď soustředit na ten druhý komiks, který musí vyjít dříve. Jinak také aktivně pokračujeme v naší Videotvorbě. A byli bychom moc rádi, kdyby jste nás podpořili odběrem na našem YouTube Channelu nebo likem na naší Facebookové stránce. Mám pro vás připraveno spoustu projektů.

Pojďme si říct, co pro vás plánujeme:

V měsíci Únoru náš blog oslavuje druhé narozeniny. Minulý rok jsme odpovídali na vaše dotazy, které jste nám psali a na konci vás čekalo menší překvápko (Najdete na našem YouTube). Nyní pro vás připravujeme nějaký minifilm. Do podrobna to ještě nemůžeme popsat.
Na začátku Února nebo na konci ledna bych (Já, Matty) chtěl uvést můj nový komiks z The Sims 3. Dozvíte se jak se komiks bude jmenovat , budete mít přístup k pár fotkám, které se v komiksu neobjeví apod. Jinak jsme pro vás začali připravovat miniseriál na pokračování. Nese název Sama v Horroru. První díl výjde již dnes! (teda pokud to Davchas konečně zveřejní :DDD) Bude to něco neobviklého a od prvního dílu vlastně nečekejte nic světoborného. První díl možná bude nudný, ale zkuzte přijít na to, co se vlastně stalo. Do komentáře to můžete napsat. Jinak pracujeme na celkem dlouhém interaktivním filmu, protože náš první interaktivní minifilm Halloweenský Speciál 2. sklídil celkem velký úspěch a tak budeme pokračovat.
To je asi zatím vše a doufáme, že se na připravované projekty těšíte a budete rádi navštěvovat náš blog. Zatím Ahoj!
Simsnewsteam OfficialThe Sims 4 - Módy

11. ledna 2015 v 18:26 | Simsnewsteam |  Downloady
Vítejte v Downloadech -Módy do The Sims 4! Tento článek bude postupně aktualizován, což znamená, že se zde budou objevovat další a další downloady.

Dredy pro všechny simíky!

Otevře osm zamčených stromů ..

Le New videos.

11. ledna 2015 v 9:33 | Matty and Simsnewsteam |  TSN pořad a Seriály
Ahojte všeci! :D
Sice zde probíhá rekonstrukce, ale i tak bych sem chtěl dát naše nová videa. Pochází ještě z roku 2014 :D a snad se budou líbit. To první, jsou takové hodně amáterské sketche a to druhé je trošku jiné vydání, kde jsem si hrál s programem a trošku to sestříhal a je tam pár záběrů, které jste v originální verzi nemohli vydět. Snad se vám budou videa líbit. A byli bychom rádi za každý like a odběr nebo pozitivní komentář. Zatím ahoj!

Lesní Dobrodružství


Lesní Dobrodružství Version 1.2

The Sims 3 - +18

6. ledna 2015 v 20:19 | Simsnewsteam |  Downloady
Vítejte v Downloadech - downloady +18 do The Sims 3! Zde najdete nahé oblečení pro simíky, nahé pózy či skiny. Tento článek bude postupně aktualizován, což znamená, že se zde budou objevovat další a další downloady.

VAROVÁNÍ !!!

Tyto downloady mohou obsahovat nevhodný obsah pro mladší osmnácti let!
Více v celém článku!

The Sims 4 - Doplňky

4. ledna 2015 v 19:39 | Simsnewsteam |  Downloady
Vítejte v Downloadech - Doplňky do The Sims 4! Tento článek bude postupně aktualizován, což znamená, že se zde budou objevovat další a další downloady.
Omlouváme se, ale zatím zde nic není, jelikož buď nemáme čas, nebo jsme zatím vhodné downloady nenašly. Vyčkejte chvíli.
Přejeme hezký zbytek dne :)

The Sims 4 - Genetika

4. ledna 2015 v 19:34 | Simsnewsteam |  Downloady
Vítejte v Downloadech - Genetika do The Sims 4! Tento článek bude postupně aktualizován, což znamená, že se zde budou objevovat další a další downloady.
Stáhnete kliknutím na obrázek!
The Sims 4 - Nábytek

4. ledna 2015 v 15:17 | Matty and Simsnewsteam |  Downloady
Vítejte v Downloadech - Nábytek pro simíky z The Sims 4! Tento článek bude postupně aktualizován, což znamená, že se zde budou objevovat další a další downloady.
Stáhneš kliknutím na obrázek!!!


The Sims 4 - Oblečení Pro Siminky

4. ledna 2015 v 15:05 | Matty and Simsnewsteam |  Downloady
Vítejte v sekci Downloady pro Siminky! - konkrétně oblečení. Jestli máte pocit, že vaše siminka má málo hadrů, tak si zde můžete pár vybrat. Tento článek bude postupně aktualizován, což znamená, že se tady budou downloady postupně přidávat. Přejeme hezkou zábavu a zážitek z hry :)
Stáhneš kliknutím na obrázek!!!

The Sims 4 - Oblečení Pro Simíky

4. ledna 2015 v 14:55 | Matty and Simsnewsteam |  Downloady
Vítejte v sekci Downloady pro Simíky! - konkrétně oblečení. Jestli máte pocit, že váš simík má málo hadrů, tak si zde můžete pár vybrat. Tento článek bude postupně aktualizován, což znamená, že se tady budou downloady postupně přidávat. Přejeme hezkou zábavu a zážitek z hry :)
Stáhnete kliknutím na obrázek!!!

The Sims 2 - Simíci ke stažení

3. ledna 2015 v 19:28 | Simsnewsteam |  Downloady
Vítejte v Downloadech - Simíci ke stažení z The Sims 2!
Nejdou vám moc simíci? Zde jsme za vás našli downloady simíků z The Sims 2. Tento článek bude postupně aktualizován,
což znamená, že se zde budou objevovat další a další downloady.The Sims 3 - Ostatní

3. ledna 2015 v 19:15 | Matty |  Downloady
Vítejte v Downloadech - Ostatní věci do The Sims 3! Naleznete zde pózy a jiné věci, které se jinam nevešly. Tento článek bude postupně aktualizován, což znamená, že se zde budou objevovat další a další downloady.

Omlouváme se, ale zatím zde nic není, jelikož buď nemáme čas, nebo jsme zatím vhodné downloady nenašly. Vyčkejte chvíli.
Přejeme hezký zbytek dne :)

The Sims 3 - Módy

3. ledna 2015 v 19:07 | Simsnewsteam |  Downloady
Vítejte v Downloadech - Módy do The Sims 3! Co jsou to módy? Mód vašim simíkům přinese nějakou novou funkci či interakce, které normálně ve hře nemáte. Např. Násilí ve hře, vtipné módy, romantika ve hře, sex ve hře, drogy, zbraně apod. Tento článek bude postupně aktualizován, což znamená, že se zde budou objevovat další a další downloady.
Přejeme pěkný zážitek z hry :-)

Mód - Těhotenství pro Teenagery
Tohle se vám asi v normální hře nebude hodit, ale pokud píšete komiks s dramatickým dějem, tak se to hodí jako skvělá zápletka! Taktéž se mohou vdát a dělat Woohoo, jako dospělí simíci.
Mód - Žádné úvodní Video!
Chcete si zahrát hru, ale nenávidíte to dlouhé nekonečné úvodní video a někdy nejde přeskočit? Tak tady je řešení! Když si stáhnete tenhle mód, tak už se vám tohle video nebude promítat. Stáhneš kliknutím na obrázek!
Mód - Skryté vlastnosti simíků
Po stažení tohoto souboru se vám odemknou skryté vlastnosti simíku, které v normální hře nemáte. Stáhneš kliknutím na Obrázek!
Nutná registrace na MTS!

The Sims 2 - Ostatní

3. ledna 2015 v 19:06 | Simsnewsteam |  Downloady

Vítejte v Downloadech - Ostatní do The Sims 2! Chcete svého simíka něčím oživit a přidat mu drahocennou energii? Jste tady správně! Zde najdete různé šperky a jiné doplňky pro vašeho simíka.
NÁUŠNICE

DOWNLOAD


The Sims 3 - Doplňky

3. ledna 2015 v 18:50 | Matty |  Downloady
Vítejte v Downloadech - Doplňky pro simíky z The Sims 3! Chcete svého simíka něčím oživit a přidat mu drahocennou energii? Jste tady správně! Zde najdete různé šperky a jiné doplňky pro vašeho simíka. Tento článek bude postupně aktualizován, což znamená, že se zde budou objevovat další a další downloady.
Stáhnete kliknutím na obrázek!!!

Skvostný Náhrdelník


Inteligentní náušnice


Společenský Náramek


Svůdná Ouška


Laciné Punčochy pro Pravé dračice


Gangstarské tetování


S čerty nejsou žerty!


Šátek na cestování


Kočičí Ouška


Punčochy pro každého!


Golfová čapka


Legíny pro správné Barbíny


Buďte Královnou (vhodné do komiksu!)


Legíny s potiskem


Udělejte z vaší siminky Baletku!


Klobouk pto mladší slečny


Staňte se letuškou! (vhodné do komiksu)

The Sims 2 - Módy

3. ledna 2015 v 18:19 | Simsnewsteam |  Downloady
Vítejte v Downloadech - Módy do The Sims 2! Co jsou to módy? Mód vašim simíkům přinese nějakou novou funkci či interakce, které normálně ve hře nemáte. Např. Násilí ve hře, vtipné módy, romantika ve hře, sex ve hře, drogy, zbraně apod. Tento článek bude postupně aktualizován, což znamená, že se zde budou objevovat další a další downloady.
Přejeme pěkný zážitek z hry :-)

Mód - Už žádná obezita!

Nutná registrace na Mod the Sims!


Mód - Mobily Samsung Galaxy S II

Nutná registrace na Mod the Sims!


Mód - Odstranění cenzury

VAROVÁNÍ !!!

Tyto downloady mohou obsahovat nevhodný obsah pro mladší dvanácti let!
Stáhnete kliknutím na obrázek!
Stáhnout See Them 2.31 teď - Klik pravým + Uložit cíl jako...


The Sims 2 - Nábytek a domy

3. ledna 2015 v 17:43 | Simsnewsteam |  Downloady

Vítejte v Downloadech - Nábytek pro simíky z The Sims 2! Tento článek bude postupně aktualizován, což znamená, že se zde budou objevovat další a další downloady.

DOWNLOAD


-Domy-

Obytné domy pro simíky z The Sims 2.
Pro stažení klikněte na obrázek.-Nábytek-


Obývák - Poklidný ráj nebo si dejte čaj :DD


The Sims 2 - Doplňky

3. ledna 2015 v 17:10 | Simsnewsteam |  Downloady


Vítejte v Downloadech - doplňky do The Sims 2! Tento článek bude postupně aktualizován, což znamená, že se zde budou objevovat další a další downloady.

-Elektronika-

Stahujte kliknutím na obrázek!-Jídla-
Stahujte kliknutím na obrázek!


The Sims 3 - Simíci ke Stažení

2. ledna 2015 v 11:31 | Simsnewsteam
Vítejte v Downloadech - Simíci ke stažení! Tento článek bude postupně aktualizován, což znamená, že se zde budou objevovat další a další downloady.
(Pro otevření celého downloadu, klikněte na název!!!)

(Diana and Jax)

- SIMINKA OD MATTYHO

(Jullei)


- SIMINKA OD DAVCHASE

(Jessica)

- SIMINKA OD MATTYHO

(Jessica)