Blog založen 9.2.2013
Design by Matty

Březen 2015

FASHION QUEEN 1.

15. března 2015 v 11:32 | Matty |  Fotky z The Sims
Aaaach jo... my snad nikdy nebudeme dostatečně aktivní. :D No, tak aspoň tu máte nový design a hlavně konečně nový článek! :D A o co vlastně půjde? Připravil jsem si pro vás jeden takový projekt, který by mohl pravidelně vycházet. Zdůrazňuji sloveso "mohl" :D. Vždy vytvořím tři siminky a vy budete rozhodovat, pomocí anket, která je nejhezčí. Siminka s nejvíce hlasy postoupí do dalšího kola, kde se utká s dalšími simkami. Když se ta siminka s prvního kola dostane, až do třetího kola a vyhraje s nejvíce hlasy, tak člověk, který pro ni hlasoval jako první bude odměněn. Dostane diplom a vyhledáme mu download dle vlastního výběru. Druhý člověk, který pro ni hlasoval, tak mu také vyhledáme download. Já doufám, že ste to pochopili, ikdyž je mi jasné, že ne. Protože já neumím vysvětlovat, ale jestli to nechápete, tak to pochopíte v průběhu. Je to taková mini soutěž! :D Tak nezapomeňte do komentářů napsat, pro koho jste hlasovali.

První siminka, kterou si ukážeme je Annie Bown. Má světle fialové vlasy a na nich má tmavou mašli. Přišla sem ve fialové košilce a velké průhledné černé sukni. Pod ní má silonky a chodí na středně vysokých podpatcích. Co říkate na tuhle siminku?

Druhá siminka se jmenuje Salo Perque. Má dlouhé blond vlasy, výraznou rtěnku a šíleně bláznivé oční linky. Původně je z Vietnamu. Má na sobě krajkové triko a džínové kraťasy.

A poslední siminka za dnešek je Tara Becks. Ta přišla v trochu odvážnějším outfitu. Přišla celá sladěná do tyrkysové. Má nasobě jen černou lehkou bundu a taktéž džínové kraťasy. K tomu má ještě mašli a tyrkysovou kabelku.

Tak co? Která siminka je podle vás nejhezčí? Hlasujte v anketě a pište do komentářů! :)


The Sims Novinky 1.díl

12. března 2015 v 20:11 | Simsnewsteam |  TSN pořad a Seriály

Video z mojí soukromé hry The Sims 4!

2. března 2015 v 17:26 | Matty |  TSN pořad a Seriály
Ahoj! Tady Matty! :D
Poslední dobou nemáme moc čas na blog, tak nás prosím omluvte, ale o tom jsem nechtěl mluvit. Pokud sledujete tenhle blog délší dobu, tak víte (např. Cilka), že jsem vydával videa z mojí soukromé hry v TS3, no a tak jsem udělal něco podobného z TS4, budu moc vděčný, když to shlédnete a zanecháte komentář. Snad se vám to bude líbit a zatím ahoj!